anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zablokowaną sprzedaż?

bananasty
#7 Wielbiciel#

Witam, mam zabolkowaną sprzedaż na koncie i żadnego info dlaczego. Chciałem prosić o pomoc

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Powinieneś otrzymać maila z informacją o przyczynach blokad. Sprawdź folder spam, być może tam trafiła wiadomość. 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@bananasty  Sprawdź pocztę e-mail, tam się dowiesz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nikt nie blokuje konta bez podania przyczyny ,poszukaj wiadomości od allegro i sprawdź co piszą byś musiał zrobić by ci je odblokowali. 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@bananasty  A na pewno masz to konto zablokowane?

https://allegro.pl/uzytkownik/bananasty/oceny

oznacz moderatorów

bananasty
#7 Wielbiciel#

nie moge nic wystawiać

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bananasty Widzę, że napisałeś już do nas wiaodmość mailową w tej sprawie. Wkrótce otrzymasz wyjaśnienia od osób, które znają szczegóły. Proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

PHUPiast
#2 Obserwator#

Witam, nas też zablokowali,potem odblokowali na pół godziny i teraz już jesteśmy zablokowani bezterminowo za jakieś ujemne punkty "za brak natychmiastowej odpowiedzi na otwarte dyskusje". Pisaliśmy do allegro,że cała obsługa była chora na covid i na kwarantannie, to odpisali ,że rozumieją sytuacje losowe ,ale ich to nie obchodzi i odpisać musisz choć byś miał się udusić. Czekamy na sensowną konkurencję mam nadzieję, że wkrótce powstanie

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@PHUPiast 

na allegro przedsiębiorca nie może chorować - nie wiedziałeś tego zakładając konto?

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Niestety, brak odpowiedzi w dyskusjach to jedno z najbardziej poważnych przewinień. Możesz mieć włączony urlop, możesz być chory, możesz być w szpitalu, możesz mieć covida, możesz być już na "drugim świecie" (brrr....) - ale na dyskusje musisz odpowiadać. Nie wiem jak, nawet sami pracownicy Allegro nie wiedzą jak, ale masz odpowiadać. Jak chcesz, żeby Ci odblokowali konto - dostaniesz info, żeby doprowadzić dyskusje do rozwiązanych i usunąć ewentualne negatywne komentarze - sęk w tym, że ani Ty nie wiesz jak to zrobić, ani żaden pracownik Allegro nie wie jak to zrobić przy zablokowanej sprzedaży. A kupujący widząc zablokowane konto - będą "sadzić negatywy".

Najlepiej dogadaj się z kimś znajomym, że w "razie czegoś" będzie odpowiadał w dyskusjach. Nawet jakbyś był już "po drugiej stronie życia".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@PHUPiast dobrze, że nie odpisywałeś na maile klientów w trakcie zwolnienia lekarskiego, bo gdyby ZUS o tym się dowiedział, to kazałby Ci zwrócić świadczenie chorobowe. 🙂 W trakcie zwolnienia lekarskiego nie można nawet podpisywać dokumentów firmowych, bo jest to świadczenie pracy.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@PHUPiast - tutaj chodzi tylko i wyłącznie o kasę. Możesz sobie zakupić za odpowiednie pieniądze "automatycznego odpowiadacza w dyskusjach". I sprawa załatwiona. W tej dziwnej i paradoksalnej sytuacji (trzeba zapłacić, żeby nie mieć uwalonego konta) nie będę więcej pisał, gdyż jak się rozpiszę, to znów zablokują mi AG.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów