anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja oferta nie jest smart ( Osoba prywatna)

Stalnat777
#7 Wielbiciel#

Witam , zrobiłam wszystko ze sztuką dodawania oferty aby przesyłki były smart , a nadal nie wyświetla się ikonka . 

Co robię nie tak ? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie masz ocen 

oznacz moderatorów

Stalnat777
#7 Wielbiciel#

Mój kolega wystawia identyczne aukcje i jest na tym samym zerowym etapie i od razu ma smarta .

Powód jest inny tylko jaki ?

Dodam, że dodawałam oferty z ocenami i również nie było SMART

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Stalnat777 Co to znaczy, że dodawałeś oferty z ocenami? To Ty jako sprzedający musisz posiadać oceny, a nie produkt, z którym łączysz oferty. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Warunki dotyczące sprzedaży

Możesz uzyskać oznaczenie Smart!, gdy spełniasz przynajmniej jeden z poniższych warunków:

  • poziom jakości sprzedaży na Twoim koncie jest wyższy niż Neutralny lub co najmniej Neutralny na wszystkich Twoich kontach lub
  • masz co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz masz średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% lub
  • masz tytuł Super Sprzedawcy.

Dodatkowo:

  • zadbaj o poprawną obsługę adresów mejlowych kupujących w systemie do zarządzania sprzedażą, z którego korzystasz oraz upewnij się, że są poprawnie przekazywane do firmy logistycznej – dowiedz się więcej na ten temat
  • terminowo reguluj opłaty za usługi Allegro
  • zadbaj o zgodność Twoich ofert z regulaminem Allegro i nie składaj kupującym propozycji zakupów poza Allegro.

Warunki dotyczące ofert (konta zwykłe)

  • Utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach. Podaj w tych warunkach adres zwrotu na terenie Polski, jeśli:

    • wysyłasz produkty z Polski oraz
    • oferujesz dostawę na terenie Polski.
  • Udostępnij w ofertach metodę Allegro Paczkomaty InPost z płatnością z góry.

  • Udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki.
  • W zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz.
oznacz moderatorów