anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje aukcje są ciągle zamykane ?

Typek6661
#8 Zapaleniec#

Witam, mam takie pytanie ponieważ allegro cały czas zamyka mi aukcje na allegro lokalnym oraz na allegro. opis się zgadza kategoria tez zdjęcia są ok. pisałem do allegro ale po 2h spędzenia z konsultantami którzy nie potrafili wyjaśnić konkretniej przyczyny oraz uciekania w czasie rozmowy konsultanta z czatu ponieważ nie potrafi odpowiedzieć na pytanie to jakiś żart. Oczywiście usuwają aukcje ale kosztów rozliczenia za promowanie tych aukcji dalej naliczają pisałem już 2 email do allegro zero odpowiedzi z ich strony ktoś może miał też taki problem i ma jakiś rady ?  Dodam że to konto posiadam 13 lat wiele razy kupowałem/sprzedawałem z tego konto lecz nigdy nie miałem takiego problemu.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Typek6661 Proszę Cię, żebyś poczekał na odpowiedź mailową w tej sprawie. Jeśli jakieś kwestie będą jeszcze wymagać doprecyzowania, dopytaj o nie w odpowiedzi na otrzymaną wiadomość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Typek6661
#8 Zapaleniec#

Jak czas mam czekać na odp ? ponieważ 5 razy juz musiałem sie kontaktować żeby państwo skorygowali mi rozliczenie i dalej nie potrafią państwo tego zrobić raz i dobrze. Ogłoszenia państwo zamykają bardzo szybko ale żeby uzyskać konkretną odpowiedz z jakiego powodu to trzeba czekać tygodniami ? 

oznacz moderatorów