anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje oferty są usuwane?

anmargromanowska
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z aukcjami usuwanymi codziennie ok 70 chciałbym sie dowiedzieć jaki jest powód chciałbym dodać ,że aukcje te nie widnieją w zakładce zakończone.Proszę o odpowiedz

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anmargromanowska jest to związane z Twoją jakością sprzedaży i ograniczeniami na koncie, napisaliśmy w sprawie nr 33142532 co należy zrobić, aby podnieść jakość sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@la_nika możesz rozwinąć ten wątek ?

Chcesz powiedziec, że slaba jakosc sprzedazy może miec wplyw na to czy oferta bedzie wyswietlana czy nie ? 

Pomińmy autora tematu, załóżmy, że na moje konto są nalozone jak to nazwalas ograniczenia i w zwiazku z tym usuwacie mi oferty ?

Jakie to ograniczenia muszą byc nalozone ? Zakaz wystawiania nowych ofert a ja mimo zakazu bym wystawial czy co ? 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80340374 tak, słaba jakość sprzedaży może spowodować nałożenie ograniczeń na konto, wówczas możemy wprowadzić następujące ograniczenia:

  • Zachowamy Twoje aktywne oferty, ale codziennie usuniemy część z nich. Nie wystawisz nowych ofert, ale nadal możesz kupować.
  • Zakończymy wszystkie Twoje aktywne oferty. Nie wystawisz nowych ofert, ale nadal możesz kupować.
  • Usuniemy wszystkie Twoje oferty. Nie wystawisz nowych ofert, ani nie kupisz produktów u innych sprzedających.

Szczegółowe informacje znajdziesz w tym artykule

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów