anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje oferty są usuwane?

robmajdecoration
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Mogę się tylko domyślać, że chodzi o prośbę o kontakt w treści oferty, ale może Moderatorki coś wymyślą  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

robmajdecoration
#2 Obserwator#

Ale kontakt dotyczy rozmiaru oraz treści... już się poddaje bo codziennie cos usuwają a niby wskazówki wysyłają co poprawić...

oznacz moderatorów

robmajdecoration
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

A dostajesz jakieś ostrzeżenia z Allegro czy po prostu same się zamykają?

Masz własny sklep internetowy z integracją Allegro? Może to Ci zamyka oferty

oznacz moderatorów

robmajdecoration
#2 Obserwator#

prowadzę tylko fb i allegro.. 0 ostrzeżenia wstajesz rano 4 aukcje zamknięte. 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No to musimy poczekać na moderatorki, numery ofert już mają, to może sprawdzą co tam się dzieje. Ja tam więcej nic nie widzę w ofertach ani w profilu, więc czort jeden wie

oznacz moderatorów

robmajdecoration
#2 Obserwator#

Dziękuję czekam. 😞

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@robmajdecoration już wyjaśniam. Po pierwsze miniatury powinny być na białym tle i przedstawiać tylko sprzedawany produkt. 
Dodatkowo w zakładce o sprzedającym jest zapis "W celu zamówień lub pytań prosimy o wiadomość lub telefon " - to jest do usunięcia, ponieważ kupujący może zadać pytanie z poziomu oferty.
W zakładce reklamacji w 12182245729 dajesz tylko rok rękojmi, a nie można jej skrócić, powinna wynosić 2 lata. W tej samej ofercie zapis w treści "Możemy wykonać serca w innych formatach prosimy w takim wypadku o kontakt w wiadomości!!!". Ten zapis też należy poprawić: np. na "komentarz do zakupu". 
Masz możliwość edycji tych ofert i ponownego wystawienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów