anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie mogę wypłacić moich 514zł.

janmaj49
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A nie kazali ci czasem przesłać skanu dowodu osobistego? Takie wymogi sobie wymyślili .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@janmaj49 Operator płatności odrzucił podany przez Ciebie rachunek do wypłat, ponieważ jego właścicielem jest inna osoba niż ta, na którą zarejestrowane jest konto Allegro. Dane właściciela rachunku bankowego i konta Allegro muszą być takie same.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

janmaj49
#7 Wielbiciel#

Czy przyczyną może być zmiana adresu e-mail, bo zmieniłem adres.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@janmaj49 Nie. Przyczyną jest to, że rachunek bankowy jest innej osoby, niż konto Allegro. 

oznacz moderatorów

janmaj49
#7 Wielbiciel#

Wpłaciłem 39zł za sprzedaż frezów na konto Allegro i te pieniądze zostały przyjęte a należne mi 514zł nie mogę pobrać??

oznacz moderatorów

janmaj49
#7 Wielbiciel#

w dalszym ciagu nie mam pojecia jak to zrobic aby otrzymac te 514zl. Moze mi Pani powie co musze zmienic abym wreszcie pieniadze otrzymal. Ps. skonczylem 72 lata i juz nie jestem taki "kumaty". Pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@janmaj49 Widzę, że nie przesłał Pan dokumentów do weryfikacji. Proszę to zrobić w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

janmaj49
#7 Wielbiciel#

Witam  już tydzień moja wypłata 514zł  złotych nie jest zweryfikowana. Jak długo to będzie trwać?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@janmaj49 Cześć. Zrobiłeś przelew i aktywację do operatora Przelewy 24. Środki w wysokości 514 zł masz na koncie PayU, zatem tutaj powinieneś aktywować swoje konto. Już tłumaczę jak to zrobić. Wejdź proszę w zakładkę Ustawienia wypłat i kliknij w podświetlony na niebiesko link "aktywować wypłaty teraz":

ko_alka_0-1638866911705.png

Teraz uzupełnij proszę swoje dane i podaj numer konta. Pamiętaj, że dane na koncie bankowym i koncie Allegro muszą być takie same. Kiedy już uzupełnisz te informacje, kliknij [aktywuj wypłaty] i zrób przelew weryfikacyjny w wysokości 1,01 zł. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

janmaj49
#7 Wielbiciel#

Cześć

Weszłem na "ustawienia wypłat" ale nie mogę znaleźć linku "aktywować wypłaty teraz"

a mnie nie ma takiego "linku".  Wpłaciłem do obu banków po 1.01 gr i nic się nie dzieje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Takie aktywowanie wypłat trwa odpowiednio PayU 3 dni i Przelewy24 5 dni i najważniejsze wszystkie dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same.

oznacz moderatorów