anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wystawić oferty

GameDealer_
#7 Wielbiciel#

Witajcie, mam problem natury takiej, że gdy próbuje wystawić oferty aukcji dostaje taki komunikat: GameDealer__0-1645226182955.png

Wszystkie długi mam spłacone, dyskusje rozwiązane więc nie wiem w czym problem. Proszę pomóżcie mi bo już nie mam pomysłu co robić oraz w tym czasie tracę pieniądze. Czy potrzebuje konto firmowe aby wystawiać oferty tego typu? Przez ostatnie pare tygodni może miesięcy nic się nie działo natomiast teraz nie mogę wystawić żadnej oferty. Proszę was o pomoc bo już sobie z tym nie radzę.

Pozdrawiam

K.R @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Obrazka, dopóki nie zatwierdzi moderacja nie zobaczymy.

oznacz moderatorów

GameDealer_
#7 Wielbiciel#

okej, w takim razie czekam

oznacz moderatorów

GameDealer_
#7 Wielbiciel#

" Nie masz wymaganych uprawnień, aby wystawić ofertę (sprzedaż zablokowana). Zweryfikuj swoje konto jako firmowe. " - a taki komunikat ci coś mówi?

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@GameDealer_ tu tylko Allegro pomoże. Powodów blokady może być wiele. Jeżeli nie zaległości w rachunku to np. nierozwiązane dyskusje i/lub brak odpowiedzi na nie

Napisz tutaj - https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e

Ewentualnie może moderatorzy AG pomogą. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ale to pewnie dopiero rano.

oznacz moderatorów

GameDealer_
#7 Wielbiciel#

okej, dzieki za pomoc

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GameDealer_ Przed chwilą otrzymałeś od nas wiadomość w sprawie blokady konta, dlatego sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

GameDealer_
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  faktycznie dostałem maila jednak nic z niego nie rozumiem. Czy byłaby szansa, żebyś wytłumaczyła mi to na prywatnej konwersacji ponieważ już nie mam pomysłu jak to naprawić a podejrzewam, że spec od tych spraw zrobi to w przysłowiową minutę.

Z góry dziękuje

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GameDealer_ Widzę, że napisałeś już do nas z powiązanego konta, dlatego na razie poczekaj proszę na odpowiedź od naszego pracownika. Bardzo chciałabym Ci pomóc, ale tutaj niestety nie mam takiej możliwości. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, śmiało je zadawaj w wiadomościach mailowych. Pracownicy działu bezpieczeństwa na pewno wyjaśnią co możesz zrobić, abyśmy mogli odblokować Twoje konta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

GameDealer_
#7 Wielbiciel#

Widać już zdjęcia?

 

oznacz moderatorów

GameDealer_
#7 Wielbiciel#


Pomimo że mam zweryfikowane konto firmowe to ostatnio kiedy próbuje wznosić oferty wyskakuje mi 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby wystawić ofertę (sprzedaż zablokowana). Zweryfikuj swoje konto jako firmowe. 

oznacz moderatorów