anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie moge dodac zdjęć do oferty sprzedażowej?

Client:89424251
#8 Zapaleniec#

Cześć, probuje wystawic ogloszenie jednak w ogole nie moge dodac zdjecia co za tym idzie nie moge dodac ogłoszenia.
Jeszcze wczoraj wszystko dzialalo sprawnie.
Mam zakualizowana aplikacje, odinstalowalam,pobralam od nowa, problem nadal sie pojawia.
Nie widzialam nigdzie informacji o pracach technicznych w zwiazku z tym troszke nie rozumiem o co chodzi.
Mial ktoś moze podobnie, czy to chwilowy blad czy cos jest nie tak po mojej stronie?
Pozdrawiam Ola @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89424251 cześć Ola! Rozumiem, że dotyczy to Allegro Lokalnie? 
Sprawdziłam to i nie mamy innych zgłoszeń, sama też nie powtórzyłam błędu, sprawdź proszę, czy aplikacja ma potrzebne uprawnienia do galerii zdjęć i aparatu w Twoim telefonie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:89424251
#8 Zapaleniec#

Właśnie sprawdzilam wszystkie uprawnienia mam włączone, czy próbuje dodac zdjęcie z galerii czy zrobic bezpośrednio przez aplikację zdjęcie to go nie dodaje do ogloszenia. Nie pojawia się żaden błąd ani komunikat. Zaznaczam zdjęcie klikam dalej aby dodac i sie nie da. Jeszcze wczoraj wszystko działało 🤷‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:89424251 Rozumiem, w takim układzie mam jeszcze dwie propozycje: 
- spróbuj dodać ofertę z poziomu przeglądarki i sprawdź, czy się uda, 
- zaktualizuj aplikację Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

Client:89424251
#8 Zapaleniec#

Niestety próbując przez przegladarke przenosi mnie na apke lokalnie, kiedy ja odinstalowalam przenosi mnie na apke zwyklego allegro - rowniez nie moge dodac zdjęcia.

Pobralam aplikacje ponownie zeby byla świeża, problem nadal trwa.

oznacz moderatorów

Client:89424251
#8 Zapaleniec#

Odbijajac na moment od tematu czy na lokalnie moge sprzedawac bez koniecznosci drukowania etykiety? Nie zauwazylam tutaj do wyboru etykiety cyfrowej w przypadku Inpostu, jaki sposób wysyłki powinnam zaznaczyć aby nie musiec kserowac etykiet?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:89424251 1. W takim razie będę potrzebowała nagrania ekranu, jak wygląda u Ciebie dodawanie zdjęć. Od razu proszę też o zrzut z ustawień, na których widać aktywny dostęp aplikacji Allegro Lokalnie do zdjęć w Twojej galerii. 

2. Na Allegro Lokalnie bez etykiety nadasz wyłącznie paczki do Allegro One Box. Do InPost musisz mieć wydrukowaną etykietę. 

oznacz moderatorów

Client:89424251
#8 Zapaleniec#

Niestety nie moge tutaj zalaczyc filmu z nagraniem ekranu jak moge go przeslac prywatnie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89424251 prześlij go proszę na adres spolecznosc@allegro.pl, w treści wiadomości podaj link do tego wątku.   

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89424251 dziękuję za wiadomość e-mail. Jako społeczność nie posiadamy messengera ani whatsappa, natomiast możesz napisać tymi kanałami przez formularz (WhatsApp) lub bezpośrednio z Facebooka (messenger), Wiadomość nie trafi do nas, więc opisz proszę dokładnie problem, a Doradcy przekażą nagranie do Działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów