anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie podzieliło mi zamówienia na 2 przesyłki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Kupujący zamówił produkty o łacznej wadze 45 kg na Pocztex Smart i nie podzieliło mi na dwie przesyłki, tylko jedną. Wiele razy wysyłałam te produkty i było ok. Proszę Moderatora o sprawdzenie:

1374d4f3-9e0d-11ec-a8aa-034bbf2c0b0f   

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Ilości w cenniku i wagi produktów mam dobrze wpisane.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Zauważyłam ,że podałam, że dostępne są 3 komplety towaru, a w cenniku piszą o sztukach. Czy to może w tym był błąd...  Co teraz zrobić żeby wyslać tę przesyłkę i podzielić ją na 2 przesyłki

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Poprosiłam kupującą o anulowanie zakupu bo nie wyślę 45 kg jedną paczką 🙂

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@CHECINIAKI, w tym zamówieniu klient dokonał zakupu w 3 różnych ofertach, z czego 2 miały taki sam cennik, a jedna inny. Masz ustawione łączenie kosztów dostawy jako "zapłaci kwotę najdroższej dostawy", dlatego została przydzielona jedna etykieta.

Jeśli chciałbyś, aby było to rozdzielane, musisz wybrać "przesyłki będą nadane osobno, a koszty dostawy zsumują się".

Mówisz, że do tej pory wysyłałeś zamówienie w ten sposób i przyznawaliśmy dwie etykiety - czy możesz podać przykład tego zamówienia? Zapewne akurat te oferty miały taki sam cennik. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dziękuję za odpowiedź, a gdzie znajdę zmianę tej opcji? W cenniku?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@CHECINIAKI, w zakładce Ustawienia dostawy. Wystarczy, że przy "Sposób obliczania kosztów dostawyklikniesz [zmień].

 01f4465f4bdb8d18370e8fdcb1a2.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Już zmieniłam.

Szkoda tylko, że musiałam prosić kupującą o anulowanie zamówienia, bo naprawdę nie wiedziałam o co tu chodzi.

Podobne zamówienie, złożone wcześniej

33df576a-9bba-11ec-8fa5-f97cd47bc54c

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

I to zamówienie:  33df576a-9bba-11ec-8fa5-f97cd47bc54c  bez problemu podzielono na 2 przesyłki, dlatego nie wiedziałam o co chodzi.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@CHECINIAKI, w tym zamówieniu faktycznie masz produkty z ofert, które posiadają 4 różne cenniki. Natomiast w jednym z tych cenników ilość sztuk, która mieści się w paczce to 5,  a kupujący wybrał 6 sztuk produktu, stąd 2 przydzielone etykiety. 🙂 Gdyby kupujący złożył to samo zamówienie, ale w tym samym cenniku wybrał 5 sztuk produktu, wtedy dla całego zamówienia zostałaby przydzielona 1 etykieta. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Czyli miałam więcej szczęścia niż rozumu 🙂

Ale po zmianie, na "przesyłki będą nadawane osobno, a koszty dostawy zsumują się", wszystko już powinno być dobrze, tak?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@CHECINIAKI, dokładnie tak. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów