anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widać moich zdjęć w ofercie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Arrlejda128
#7 Wielbiciel#

witam, czy jest jakaś awaria ponieważ na jednej aukcji nie widać moich zdjęć

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Arrlejda128, możesz podać numer tej oferty? 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Arrlejda128
#7 Wielbiciel#

11303015364

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Arrlejda128, dziękuję. Zweryfikuję to i wrócę z odpowiedzią, gdy tylko dowiem się czegoś więcej. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@mr_oma u mnie też nie widać. Nie widać z poziomu sprzedającego jak również z poziomu kupujących. Aukcje nr 11303025532, 11302994467, 11302923126.

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@mr_oma udało się coś ustalić. Czas aukcji mija, potencjalni kupcy nie widzą zdjęć, więc nie licytują. Ktoś to sprawdza? Dzieje się coś w tym temacie?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Detector1945@Arrlejda128, weryfikujemy tę sprawę z działem technicznym - proszę Was o cierpliwość. Gdy tylko dowiem się czegoś więcej, wrócę tu z informacją zwrotną.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Arrlejda128
#7 Wielbiciel#

problem wciąż nie jest rozwiązany

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

nadal nie widać zdjęć

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Arrlejda128@Detector1945, problem nie powinien już występować, a zdjęcia nie powinny znikać z ofert. Niestety nie jesteśmy w stanie przywrócić tych zdjęć, które nie były widoczne w dodanych ofertach. Dlatego proszę Was o ponowne załączenie brakujących zdjęć do ofert.

Zrobicie to z poziomu zakładki Moje oferty. Wystarczy, że przy wybranej ofercie klikniecie w [akcje], a następnie [edytuj]. Więcej na temat zmian w istniejących ofertach znajdziecie w tym artykule.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@mr_oma odwołałem oferty w aukcjach, dokonałem korekty wedłyg wskazań i dodałem ponownie zdjęcia. Wszystko było przez jakiś czas ok, a teraz znowu nie widać zdjęć w aukcji nr 11302994467. Tym razem z pozycji sprzedającego wszystko ok, natomiast kupujący nie widzą zdjęcia głównego, natomiast w aukcji otwiera się im tylko jedno zdjęcie na 10. O co tu chodzi? Co się dzieje?

oznacz moderatorów
logario_ig
#12 Orędownik#

@mr_oma Mamy taki sam problem. Nie widać zdjęć w ofertach. Np. 11308176157. Próbowaliśmy zakończyć ofertę i wystawić nową, ale efekt jest taki sam - zdjęcia się nie pojawiają. Czyszczenie ciasteczek, inne przeglądarki itp. nie pomagają. Zgłosiliśmy problem przez "kontakt", ale jak do tej pory nie mamy odpowiedzi co z tym fantem zrobić.

oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_   ktoś to załatwi ?????

Problem trwa nadal, a odpowiedź na zgłoszenie jest taka: "Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość i przepraszam za wydłużony czas oczekiwania.


W tej sytuacji proszę o usunięcie plików cookies z przeglądarki, a jeżeli to nie zadziała, proszę o skorzystanie z innej przeglądarki albo z trybu incognito.

Jeżeli to również nie pomoże, proszę o ponowny kontakt.

Pozdrawiam
// Weronika Ko.....
Zespół Allegro"

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Detector1945@logario_ig zgłosiłam te oferty do działu technicznego - gdy dowiem się czegoś więcej, wrócę tu z odpowiedzią. Przepraszam Was za tę sytuację.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Detector1945
#8 Zapaleniec#

@mr_oma teraz na aukcjach, które wczoraj były w porządku robi się to samo, albo nie ma zdjęć, albo jest tylko jedno z 10. Coś się wam wysypało i dotyczy to coraz większej ilości ludzi. Niektórzy nawet o tym nie wiedzą, zorientują się jak ich licytacje zakończą się sprzedażą za 1zł lub 2 zł przedmiotu wartego o wiele więcej, ciekawe co wtedy będzie.

oznacz moderatorów