anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę swoich ofert?

MAMY ROZWIĄZANIE!
werner_gallery
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Z innego konta chciałem sprawdzić jak prezentują się moje oferty, po wpisaniu swojej nazwy i zaznaczeniu "sprzedawcy" wyszukało mój profil, mam ponad 200 ofert, natomiast pojawiła się 0 ofert. Jak to możliwe?

Poprosiłem znajomych, każdy mnie wyszukał i każdemu pokazało 0 ofert, zostawiłem sobie w innej przeglądarce 1 ofertę, po przelogowaniu na konto inne niż firmowe oferta nadal była, jak przeszedłem do "wszystkie oferty?" pokazało mi 0 ofert. Co się dzieje? 

To wygląda tak jakbym nie miał wystawionych ofert i puste konto, jako klient po wejściu do swojej własnej oferty, w opcji "wszystkie oferty" nie ma nic, tak jakby konto było nieaktywne, a opłacam regularnie abonament. Czy ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi? Konto werner_gallery.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv a mi wyszukuje:

la_nika_0-1689795935457.jpeg

Trudno mi się odnieść jeśli nie załączasz zrzutów, ale zapewniam, że na koncie ClassicLineMK są dostępne oferty i są widoczne na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

hondantv_0-1689796051139.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv oki, korzystając z przeglądarki (nawet na telefonie) wpisz w szukajkę "ClassicLineMK" i na podpowiedzi wyskoczy Ci "ClassicLineMK sprzedawca", kliknij to proszę. 
Możesz też wejść z tego linka

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

Niestety nie działa. Nie znaleźliśmy ofert. Niektórzy widzą oferty bo są pojedyncze zamówienia ale dużo osób nie widzi moich ofert bo mam takie informację

oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

hondantv_0-1689794557439.png

teraz powinno być widoczne

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A pytałem jak przeglądasz!

oznacz moderatorów
EVADORE
#7 Wielbiciel#

U mnie jest to samo. Wyświetla się 0 moich ofert . Widzę też taką samą sytuację u sprzedawcy, u którego czasem kupuję. Jak szukam u niego ofer aktywnych i wrzucam nick do wyszukiwarki to wyświetla się zero ofert mimo,że jedną z aktywnych ofert u niego obserwuję.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@EVADORE @hondantv posiadacie konta firmowe, dlatego nie zobaczycie ofert, które nie mają opcji FV marża, FV VAT, FV bez VAT. Wprowadziliśmy zmianę, która w ten sposób ma ułatwić zakupy przedsiębiorcom. Możecie łatwo przejść na widok konsumencki. Zrzut poniżej:

w_kiwi_0-1689832573323.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
DiKey91
#10 Popularyzator#

@w_kiwi Czyli po zmianach przedsiębiorca nie może kupić od osoby prywatnej?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@DiKey91 Może, wystarczy, że przełączy na widok konsumencki tak, jak wskazałam na zrzucie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

Mam przełączone na widok konsumenta. Ofert nie widać

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv Na koncie, z którego piszesz nie masz wystawionych ofert. Czy na pewno logujesz się na dobre konto? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

Pisałem o tym już wczoraj w tym samym temacie. Chodzi o konto ClassicLineMK

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv Oferty są widoczne:

w_kiwi_0-1689850727818.png

Czy próbowałeś wykonać czynności na komputerze? 

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@hondantv ja widzę Twoje oferty w aplikacji. Po wpisaniu w aplikacji ClassicLineMK, od razu wskazuje mi wyszukiwarka, że chodzi o sprzedawcę, po kliknięciu widzę wszystkie Twoje oferty. 

oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

Jak wpisuję w wyszukiwarkę ClassicLineMK to pojawiają się jakieś łopaty. To nie jest moje konto. Ja korzystam tylko z telefonu jak większość ludzi no i oni niestety nie widzą mnie. I to już że 2 tygodnie tak jest

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@hondantv to faktycznie dziwnie, bo ja widzę pełno sukienek. Jak masz w aplikacji wyszukiwarkę, kliknij jakbyś chciał coś wpisać, powinna pojawić Ci się opcja wyszukaj sprzedającego, jak to klikniesz wtedy wpisz swoją nazwę ClassicLineMK. Ja widzę wszystkie Twoje oferty

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@hondantv kliknij w wyszukiwarkę, następnie na dole wszystkie kategorie, zaznacz opcje szukaj w sprzedawcach. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@hondantv Musisz wybrać opcję "sprzedawcy" obok okna wyszukiwarki. Inaczej nie szukasz po sprzedawcy, a po prostu po frazach w ofertach. Wszystkie Twoje oferty są prawidłowo widoczne. Obawiam się, że robisz jakiś błąd przy wyszukiwaniu, do którego jeszcze nie doszliśmy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
hondantv
#8 Zapaleniec#

hondantv_0-1689859776736.png

cały czas tak robię. Nie widać ofert. Allegro coś musiało zepsuć bo wszystko było dobrze aż tu nagle ofert nie widać. Mam w obserwowanych trzech znajomych sprzedawców i też nie widzę ich ofert, a wiem na 100% że mają powystawiane przedmioty

oznacz moderatorów