anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego zniknela mi opcja smart

Wesola_Stopka
#1 Nowicjusz#

witam, mam nowe konto, od poczatku mialam dostepna opcje sprzedazy SMART, nie mialam zadnych ocen ani polecen itp, sprzedałalam tak kilka produktow, teraz opcja smart zniknela i pokazuje sie informacja, ze nie spelniam warunkow. Jak moge to ponownie uruchomić ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Wesola_Stopka Spełnić warunki, tam jest np 5ocen itd.https://help.allegro.com/sell/pl/c/allegro-smart

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Wesola_Stopka cennik widzę że masz ok więc pozostaje coś z tego 🙂 nie spadła Ci przypadkiem jakość sprzedaży ?

Możesz uzyskać oznaczenie Smart!, gdy spełniasz przynajmniej jeden z poniższych warunków:

  • poziom jakości sprzedaży na Twoim koncie jest wyższy niż Neutralny lub co najmniej Neutralny na wszystkich Twoich kontach lub
  • masz co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen (kciuk w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz masz średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% lub
  • masz tytuł Super Sprzedawcy.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Wesola_Stopka
#1 Nowicjusz#

rozumiem, spadł mi poziom sprzedaży, tylko nie rozumiem jednej kwestii. Odjęto mi punkty za brak wysyłki w terminie, wdszystkie wysyłki zrobiłam na czas, nie miałam jednak jeszcze umowy w inpost, bo obiecali mi że zrobią ja w jeden dzień, a nie zrobili. Wysłałam paczki przez menagera paczek i dodałam numery przesyłek, a allegro uznało ,że nie wysłałam ich na czas, jak to rozwiązac? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To proś Allegro o wyłączenie ich z jakości: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Wesola_Stopka dla zamówień z nadaniem w punkcie, czas wysyłki jest liczony od momentu zeskanowania paczki przez kuriera, a nie od momentu umieszczenia jej w punkcie nadawczym.

Jeżeli deklarujesz wysyłkę tego samego dnia w swoich ofertach, sprawdź proszę godziny graniczne przewoźników w miejscowości, z której wysyłasz zamówienia (sprawdzisz to po kodzie pocztowym). Żeby mieć pewność, że kurier odbierze paczkę jeszcze tego samego dnia - najlepiej umieść przesyłki w punkcie przed godziną graniczną. Tutaj dowiesz się więcej na ten temat. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Wesola_Stopka akurat umowa nie ma tu nic do rzeczy, bez niej też możesz nadawać przez MP i pilnować terminów resztę wyjaśniła Ci @Sa_nova 😉

Co do umowy, czy sprzedajesz poza allegro, sprawdź co obejmuje abonament bo z tego co pamiętam nie rozliczają w nim przesyłek allegro więc będziesz co miesiąc w plecy koszty abonamentu bo go nie rozliczysz, chyba że coś zmienili ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów