anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodaj własna umowe

lilovesklep
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry jesteśmy nowi na Allegro. Dzisiaj pierwszy zakup z wysyłka, klikam nadaj przesyłkę i wyskakuje komunikat „dodaj umowe własna” 

czy to trzeba zrobić? A jeśli tak to jak? 
myślałem ze jak sa zaznaczone wysyłki do polski oferta specjalna Allegro in post to nie musze mieć umowy własnej. 
jak to wyglada ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lilovesklep Listę metod dostawy, z których skorzystasz w Wysyłam z Allegro bez umowy własnej, znajdziesz tutaj. W pozostałych przypadkach konieczne jest dodanie umowy własnej, żeby móc nadawać przesyłki, korzystając z naszego narzędzia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

lilovesklep
#7 Wielbiciel#

A czy teraz wysyłając pavzke InPost mogę nadać ja w swojej aplikacji i wygenerować etykietę a następnie dodać numer przesyłki na Allegro? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz ale czy to będzie taniej?

oznacz moderatorów

lilovesklep
#7 Wielbiciel#

Na pewno nie, kupująca zapłaciła 10,5 za wysyłkę a najtańsza skrytka w inposcie 17 zł wiev musze duzo dopłacić . A ta umowe jak podpisze to stawki sa niższe? Gdzie ja mogę to zrobić  ?

oznacz moderatorów

lukasz100388
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry nie znam tych wszystkich fachowych słów ale żeby wysyłać Inpost wejdz na ich stronę Menager paczek połącz konto z Allegro i wtedy możesz wysyłać w cenach allegro . Doświadczeni sprzedawcy pisali o tym jak połączyć konto . Poszukaj bo ja też kiedyś korzystałam z tej rady i było to dobrze opisane 

oznacz moderatorów

lukasz100388
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

lilovesklep
#7 Wielbiciel#

Dziękuje bardzo! Spróbuje wieczorem to zrobić 

oznacz moderatorów