anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie produktów pierwszy raz przed przyznaniem pakietu startowego

MAMY ROZWIĄZANIE!
nowantsklep
#8 Zapaleniec#

Czy jeżeli mam weryfikowane dokumenty od kilku dni (zakładam nowe konto, pierwszy raz), a otrzymałem już komunikat że płatności mam zweryfikowane to czy mogę dodać już produkty, jeżeli nie otrzymałem jeszcze pakietu startowego? Czy wtedy jeżeli takowy się w końcu pojawi i go aktywuję, to czy zadziała na wystawione już wcześniej produkty? 

Ponadto czy jest jakaś szansa na zweryfikowanie co się dzieje i czemu to tak długo trwa? Wysłałem zgłoszenie przez formularz kontaktowy, ale z racji na okres grudniowy zależy mi już na czasie. login Nowantsklep; mail [edycja]

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nowantsklep Wejdź proszę w zakładkę Centrum zniżek i sprawdź, czy masz tam promocję do aktywowania, a wszystkie informacje o programie powitalnym i jego kolejnych etapach oraz warunkach, które musisz spełnić znajdziesz na tej stronie

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
nowantsklep
#8 Zapaleniec#

Jak pisałem w pierwszym poście, nie otrzymałem jeszcze pakietu startowego. Na przytoczonej stronie również nie ma odpowiedzi na moje pytanie dlatego zadaje je tutaj na forum.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nowantsklep Poprosiłam już o weryfikację sytuacji na Twoim koncie, ale na razie poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. Gdy dostanę informację w Twojej sprawie, wrócę tutaj ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nowantsklep Jutro, do godziny 12 na Twoim koncie powinny pojawić się zniżki w zakładce, którą wskazałam Ci powyżej. Możesz oczywiście wystawić oferty zanim zaakceptujesz pakiet powitalny, ale zniżki nie działają wstecz i naliczają się od momentu aktywacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
nowantsklep
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za informację

oznacz moderatorów