anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drastyczny spadek sprzedazy po otrzymaniu SS

Dominik140921
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  witam, sprzedaje na allegro od stycznia tego roku, z miesiąca na miesiąc było coraz piękniej, sprzedaż zwyżkowała z tygodnia na tydzień, w którym mogłem załapać się do programu super sprzedawcy, co wydawało mi się jakimś wyróżnieniem, z pełnym zapałem kliknąłem dołącz do programu, a następnego dnia z dumą zobaczyłem, że moje konti otrzymało otrzymało oznaczenie, ale to był kon

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Dominik140921 a kiedy dołączyłeś do SS są pogłoski że to nie wiele daje ale na pewno nie zabija sprzedaży 🙂 sam nie odczułem różnicy jak kiedyś nie miałem a teraz mam i nic mi to nie daje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Dominik140921
#7 Wielbiciel#

Na początku tygodnia na jednym z kont dołączyłem do SS po tym mialem 2 zamówienia i obecnie zero... nawet na początku tak nie było, sprzedaje części do telefonów i codziennie mialem od kilku do kilkunastu zamowien, I jakoś to płynęło coraz lepiej, a nagle trach.... @mdrogeria szukałem innych powodów ale nic więcej się nie zmieniło... kompletnie nic 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Dominik140921 a masz zaznaczone że wystawiasz faktury ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Dominik140921
#7 Wielbiciel#

Oczywiście, FV 23%

oznacz moderatorów

AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

A jaki to może mieć związek ze spadkiem sprzedaży?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AYA-PL bo w lipcu wprowadzili zmiany, z kont firmowych widok biznes nie zobaczysz ofert bez zaznaczenia wystawiam fakturę oraz z allegro lokalnie 😄

Ja u ciebie z konta firmowego widzę tylko 7 ofert 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za info.  Za dużo ostatnio tych zmian.  Masz gdzieś link?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AYA-PL do czego ? to jest tajemnica i kilka osób o tym wie  z forum 😄

Tak widzę ja i inni Twoje oferty więc zaznacz wszystkie oferty i na dole zmień na wystawiam Fv bo tracisz klientów z kont Firmowych 😞

ayw.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem...  ale uchyl rąbka tajemnicy. Z widoku "biznes"  kupujący nie zobaczy moich aukcji (poza tymi 7). Jeśli dodam FV aukcje będą widoczne dla  biznes i zwykłego konsumenta? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AYA-PL dokładnie tak dodaj do wszystkich że wystawiasz fv i nie będzie ograniczeń w wyświetlaniu 🙂 jak i dla kont zwykłych jak ji firmowych 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Dominik140921 to nie SS , szukaj innego powodu , choć u siebie również widzę lekki hamulec , ale to normalne po 20-stym 

oznacz moderatorów