anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drukowanie etykiet inpost rozmiar A6P

MAMY ROZWIĄZANIE!
kocham_okazje
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałabym drukować etykiety InPost z menagera paczek InPost w rozmiarze A6P czyli 4 etykiety na jednej kartce A4. Po wygenerowaniu w tym formacie etykieta drukuje się na środku strony A4. Nawet jak w pliku jest np. 8 etykiet każda drukuje się na innej stronie. Ustawienia drukarki są standardowe, mam system macOS. Czy ktoś może mi powiedzieć jak mogę wydrukować 4 etykiety na jednej stronie A4?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, na drukarce czy-de 😛

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, to musi większy gabaryt oznaczać, żeby do skrytki w paczkomacie wlazło 😆

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

kiedyś były takie kurierki co za pocztę robiły, żeby było cięższe to dorzucali metalowy odważnik, to pewnie to, tylko, że plastikowe 😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ja wiem🤔 Mam już na tyle obcykaną procedurę, że może z minutę czasu zajmuje mi zrzut, wklejka i edycja.
Ale przynajmniej mam wydrukowane dokładnie tak, jak ja chcę🙂

PS A drukuje na laserze, a nie ploterze😛 Dokładnie to na papierze samoprzylepnym w arkuszu A4, fabrycznie nacinanym w ćwiartki (co by łatwo się odrywało).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, to mi dłużej zajmuje łączenie z drukarką 😁

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No wiesz, jak to w Makówce - wszystko musi być osobiście zatwierdzone przez Stefana, a że zasięg pod ziemią jest dość słaby, to i lagi spore😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, nie to mobilne wifi z zepsutego nadajnika😁

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, a widzisz, na ploterze mógłbyś jeszcze ładniej wydrukować. Na błyszczącej, albo matowej folii (też samoprzylepne), albo na kolorowej 😊 i przyciąć można na dowolny wymiar, a rolka folii to starczy na długoooo😛

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Na folii można drukować też drukarką laserową😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, ale taka etykieta Inpostu z plotera, to może być normalnie dzieło sztuki 😄

oznacz moderatorów