anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drukowanie etykiet inpost rozmiar A6P

MAMY ROZWIĄZANIE!
kocham_okazje
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałabym drukować etykiety InPost z menagera paczek InPost w rozmiarze A6P czyli 4 etykiety na jednej kartce A4. Po wygenerowaniu w tym formacie etykieta drukuje się na środku strony A4. Nawet jak w pliku jest np. 8 etykiet każda drukuje się na innej stronie. Ustawienia drukarki są standardowe, mam system macOS. Czy ktoś może mi powiedzieć jak mogę wydrukować 4 etykiety na jednej stronie A4?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
konto zamknięte
Nie dotyczy

@kocham_okazje, nie da się, ani na macu, ani na windowsie🙂 

oznacz moderatorów
kocham_okazje
#8 Zapaleniec#

Jakby się nie dało to by nie drukowali takich 🙂

oznacz moderatorów
kytorr
#13 Ambasador#

Kwestia ustawien drukarki u mnie wygląda to tak:
photo.jpg
dane celowo zamazane. Ważne ustawienie to 2:2 oraz zakładka wiele. to dla HP nie wiem jak inne drukarki

oznacz moderatorów
kocham_okazje
#8 Zapaleniec#

Mam drukarkę HP LaserJet 1018, popróbuję bardzo dziękuję za screen.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@kytorr, na Samsungu nie mam takiej możliwości, szkoda🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

to zależy od systemu 😛 na win10 każda drukarka tak wydrukuje, tylko inaczej to się nazywa w adobe a inaczej w wordzie np 😛

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, ja głównie na Macu, w Windowsie, to jak dziecko we mgle🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

pomukbym ale nje znam siem na MACdonaldach 😞

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, ja też nie za bardzo 😁

oznacz moderatorów
kocham_okazje
#8 Zapaleniec#

Udało mi się, pokombinowałam i jest super! Wystawrczy wybrać ''stron na kartce 4'' i skalę 200% i gotowe, teraz czekam tylko na etykiety samoprzylepne. 

oznacz moderatorów
kytorr
#13 Ambasador#

@kocham_okazje cieszę się, że pomogłem

oznacz moderatorów
maniacus83
#7 Wielbiciel#

Witam, A ja mam taki problem że nie zawsze drukuję 4 etykiety od razu, bądź mam każdą etykietę w innym pliku - jak wtedy drukować tak, by zużyć cały arkusz tzn żeby np wydruk znalazł się w prawym górnym roku ( z pominięciem lewego górnego bo ten już odkleiłam). 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mbutpl
#9 Pomysłodawca#

Jeśli masz drukarkę HP - to tak jak screen powyżej dotyczący HP i tam zmieniasz kolejność stron z poziomo na odbij poziomo i wtedy zaczyna od prawej strony 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@kocham_okazje Osobiście z takiego pdf-a A6P robię sobie całoekranowy zrzut do png (po uprzednim obróceniu o 90 stopni), by następnie dowolnie sobie go edytować i ustawiać na stronie A4 chociażby pod LibreOffice (dzięki temu, że jest to plik png, to nie mam problemu z rozjeżdżającymi się fontami/tabelami, jak w przypadku edycji strony z plikiem pdf).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

i polskimi znakami, lub spacjami między literkami 😛

ale nie polecaj ludziom matrixa jakiego sam stosujesz, bo okaże się, że zrobią screenshota samochodem 😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, ile czasu zajmuje ci wydrukowanie etykiet, bo z opisu wygląda na ciężką robotę 😁

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, @Knowhere jedzie na 4ech monitorach z czego każdy podzielony na 32 części 😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, a etykiety drukuje na ploterze drukujacym😁

oznacz moderatorów