anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwnie niska cena sprzedaży

wiki0441
#13 Ambasador#

Witam, wystawiłam ofertę nr 13765696143 w cenie 44,99zł. Natomiast w zamówieniach od klientów widzę, że sprzedałam 5 sztuk tego produktu za 3,40zł za sztukę (zamówienie nr 4e0b7150-da47-11ee-9ec3-b92428cbffd8). Czy ta oferta brała udział w jakiejś akcji, która tak obniżyła cenę? Jak to możliwe że się nie zorientowałam? Co tu się wydarzyło?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Sprawdziłam zakładkę kampanie i programy i nie widzę tam w żadnej akcji tej konkretnej oferty.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Cześć 🙂 Z tego, co widzę, oferta 13765696143 była w kampanii Allegro Days. Możesz wyłączyć oferty z kampanii w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/kampanie 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji w sprawie Allegro Ads, napisz tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=76428715-3f41-46f3-ab54-23a87576aae0&subjectId=3ea6fb58-b... lub zadzwoń na numer 800 37 22 37 (infolinia ads jest czynna od 8 do 17) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@ko_alka to nie jest możliwe, żebym świadomie aż tak obniżyła cenę- aż o ok 90%. Rozumiem, że mogę zadzwonić do klientki, powiedzieć że była pomyłka w cenie i że oddam jej pieniądze, ale nie wyślę tego towaru? Zapytam oczywiście, czy w związku z tym wysyłać pozostałe produkty, czy rezygnuje z całości zamówienia.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Możesz powołać się na tzw. rażący błąd w cenie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Allegro Days ja dziękuję, co tydzień otrzymuje jakieś powiadomienia+zaproszenia do tego jakże zacnego programu, a ostatnio pisali nawet o rezygnacji z jakiejś tam opłaty, jednakże czytając warunki tej usługi strasznie się pogubiłem, tak bardzo że nie dotarłem do wszystkich opłat pochowanych jak matrioszki w tych ich załącznikach. 

Jeśli nie jest coś jasne i klarowne to mnie nieinteresuje. 

 

oznacz moderatorów