anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Faktury i koszt biura rachunkowego

MAMY ROZWIĄZANIE!
jlx
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, jestem na etapie planowania swojego pierwszego sklepu i zwracam się do Was z takim pytaniem, które mnie nurtuje. Biuro rachunkowe liczy 70 zł za każde 20 zaksięgowanych dokumentów, czyli 3,50 zł za jeden dokument. Czy dobrze rozumiem, że jeśli klient zażyczy sobie fakturę zamiast paragonu, to automatycznie jestem 3,50 zł w plecy na każdym takim zamówieniu? Pani w biurze rachunkowym powiedziała mi, że jeśli wystawiam fakturę klientowi, muszę ją obowiązkowo dostarczyć do biura. Czy można sobie z tym jakoś poradzić czy tak po prostu ma każdy sprzedający i faktura dla klienta to mniejszy zysk? 

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kostas11
#21 Demiurg#

@jlx bardzo dobrze rozumiesz, za każdy dokument przy zwrocie też robisz dokument i też będzie Cię to kosztowało 3,50 zł za korektę do faktury też zapłacisz 3,50 zł itp. jak zaczynasz liczyć pojedynczą sprzedaż zamiast całego miesiąca to zwariujesz 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Skorzystaj z jakiegoś internetowego Biura Księgowego, np ifirma (oprogramowanie można sparować z Allegro). Za polecenie nie mam żadnej kasy 🙂

oznacz moderatorów