anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę taki dodać baner w moich ofertach?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zaza_projekt
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

mam pytanie odnośnie baneru, który pojawia się przy parametrach aukcji. Gdzie mogę taki dodać w moich aukcjach bo nie mogę znaleźć takiej opcji w ustawieniach? Czy do tego jest potrzebny abonament? Szukałem w pomocy allegro ale nie znalazłem nic o banerze przy parametrach aukcji. 

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zaza_projekt Banery na liście ofert są dostępne w ramach Abonamentu podstawowego, który kosztuje 39 zł/ za 30 dni. Możesz go aktywować w tej zakładce. Natomiast więcej informacji o możliwościach, jakie dają ten i  inne abonamenty znajdziesz w tym artukule

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
zaza_projekt
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ baner na liście ofert to jest ten sam baner co ten po otworzeniu aukcji wyświetla się przy parametrach? Pytam tak dla pewności.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zaza_projekt Nie, są banery reklamowe, które będą wyświetlać się nad listą Twoich ofert. Tak jak w tym przypadku: 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
zaza_projekt
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ to w jaki sposób dodać baner przy parametrach? Baner przy liście ofert mnie nie interesuje.  help

oznacz moderatorów
SKLEP-KIBICA
#8 Zapaleniec#

Mam kłopot z dodaniem banera na liście ofert, konkretnie podlinkowaniem banera do danej oferty lub listy ofert w ramach domeny Allegro. Za każdym razem pojawia się informacja "HTML nie jest poprawny". Skończyły mi się już pomysły na to jak rozwiązać tą sytuację, będę wdzięczna za pomoc. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SKLEP-KIBICA Baner dodasz do listy ofert w formie grafiki. Szczegóły opisaliśmy w tym artykule

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
SKLEP-KIBICA
#8 Zapaleniec#

Właśnie według tych wytycznych postępuję. Dodaję baner w formie grafiki (980 x 180 pixeli , krótki opis do 25 znaków i kolejno należy dodać link, który może prowadzić do listy ofert lub konkretnej oferty w Allegro. Na tym etapie pojawia się błąd i wyświetla informacja "HTML nie jest poprawny". Nie da się dodać banera w formie grafiki pomijając etap podlinkowania go do ofert/oferty.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SKLEP-KIBICA Prześlij proszę zrzuty ekranu z widokiem tych problemów. Na ich podstawie będziemy mogli ustalić co jest nie tak.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
SKLEP-KIBICA
#8 Zapaleniec#

próba podlinkowaniapróba podlinkowania

 

Ta sytuacja pojawia się bez względu na to, którą z 5 gotowych grafik próbuję dodać jako baner. Próbowałam również linkować różne oferty, za każdym razem podobny komunikat. W tym przypadku mój link to: https://allegro.pl/oferta/miniaturka-zuzlowca-figurka-speedway-retro-olsen-10097622250

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SKLEP-KIBICA Spróbuj zmienić tekst na: "Darmowa dostawa od 149 zł". Jeśli to nie pomoże, daj znać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
SKLEP-KIBICA
#8 Zapaleniec#

W tym tkwiła przyczyna 🙂 Bardzo dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zaza_projekt to kwestia tego, iż prezentowana oferta jest od oficjalnego sklepu, sprzedawca będący reprezentantem marki ma trochę większe możliwości :slightly_smiling_face: W tej sprawie najlepiej kontaktować się z nami przez Allegro ADS 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
LvLUPtest
#8 Zapaleniec#

dzien dobry, mam pytanie o ten baner nad parametrami. czy jezeli sprzedawca jest reprezentantem kilku marek istnieje mozliwosc dodania roznych banerow do roznych aukcji?

czy jeden sprzedawca=jeden baner?

Dziekuje za informacje

pozdrawiam

Michal

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@LvLUPtest Baner wyświetla się nad listą ofert sprzedającego. Może być tylko jeden.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LvLUPtest
#8 Zapaleniec#

dziekuje za odpowiedz

oznacz moderatorów
wax_sklep
#8 Zapaleniec#

ja też nie mogę znaleźć miejsca, w którym publikuje się banner w ofercie (nie na liście ofert!), tak jak tu jest opublikowany. W ofercie, pod parametrami, nad opisem. Możecie wskazać jak dodać?baner nad opisem oferty.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wax_sklep Taki baner dodasz w zakładce Allegro Ads (np. reklama szablonowa i reklama banerowa). Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/reklama-graficzna/reklama-graficzna-allegro-ads-2GdA9YwD5... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wax_sklep
#8 Zapaleniec#

W "pomocy" podajecie kilka miejsc, w których ta reklama banerowa może się znaleźć - które z nich to jest to, czego screen przesłałam?   

"na górze i na dole strony z wynikami wyszukiwania" CZY "na stronie oferty pod sekcją O sprzedającym" CZY "w sekcji z polecanymi ofertami u góry strony głównej Allegro"

Bo mi żaden z tych opisów nie pasuje do wskazanego banneru z markami sprzedawcy.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@wax_sklep to ma tylko oficjalny sklep 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów