anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie wysłać formularz do aktywacji wypłaty środków przekazem pocztowym?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:40094990
#2 Obserwator#

Witam.

Czy aby aktywować wypłaty środków przekazem pocztowym, wystarczy że wyślę wypełniony formularz na adres email "przekazy@payu.pl"? Oraz czy musze wysyłać zdjęcie swojego dokumentu, czy wystarczy tylko podpis na formularzu?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:40094990
#2 Obserwator#

Zapoznałem się z tym, w ustawieniach wypłat wybrałem opcje przekazem pocztowym na podany adres, jednak wyświetla mi się taki komunikat:

Czekamy na weryfikację Twoich danych.

Jeśli jeszcze nie wysłałeś formularza zmiany danych, wypełnij i wyślij formularz na adres przekazy@payu.pl.

Stąd moje pytanie, czy oprócz wypełnionego formularza z moim podpisem muszę jeszcze zamieścić zdjęcie mojego dokumentu na podany adres email?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli konto firmowe to musisz. wiele już tu było pytań o ochronę danych.

oznacz moderatorów
Client:40094990
#2 Obserwator#

Rozumiem że jeśli mam konto zwykłe to nie muszę?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:40094990 Niestety @LEW433 znowu wprowadza w błąd, a Ty błędną odpowiedź zaznaczasz jako rozwiązanie problemu. To nie ma żadnego związku z rodzajem konta. Masz tam przecież w formularzu rubrykę, w której wpisujesz rodzaj dokumentu i skan tego dokumentu musisz wysłać razem z formularzem. Allegro na jego podstawie sprawdza zgodność Twoich danych. Najlepiej wyślij zdjęcie dowodu osobistego.

oznacz moderatorów