anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę zamówienie z wiadomości "Klient zgłosił problem z zamówieniem"?

wiki0441
#13 Ambasador#

Proszę o pomoc, bo nie wiem, z której strony to ugryźć...
Godzinę temu dostałam wiadomość z cyklu "Klient zgłosił problem z zamówieniem". Wiadomość dotyczy tego, że klient nie otrzymał zakupionego towaru. Po wejściu w szczegóły mam informację, że Zapytanie dotyczy zamówienia z 11 lipca 2022 r. Jednak jak wchodzę w zakładkę zamówienia od kupujących, to nie mam takiego zamówienia w ogóle. Po kliknięciu linku, który powinien prowadzić do szczegółów zamówienia pojawia się komunikat:

"

Nie możemy wyświetlić tego zamówienia

Sprawdź czy jesteś zalogowany na właściwe konto i czy numer zamówienia jest poprawny."

 

Proszę o pomoc  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

wiki0441
#13 Ambasador#

Pani wysłała mi screena, na którym faktycznie ja jestem jako sprzedający. Podejrzewam, że moderatorzy mają wgląd do mojej rozmowy z tą Panią, tam ten screen jest. Proszę o jak najszybszą pomoc  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Cześć. Czy możesz podać mi numer tego zamówienia? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

dyskusja z 13.07.2022.jpg

wklejam screen, bo nie mogę skopiować numeru zamówienia. Jak próbuję to zrobić, to zamykają się szczegóły

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 To była sprzedaż na Allegro Lokalnie. Czy szukałaś zamówienia w tej zakładce: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane?login=success? Sprzedaż odbyła się 11 lipca i powinnaś odnaleźć tam zamówienie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Nie, myślałam, że to 2 różne systemy i otrzymując wiadomość o zamówieniu na allegro.pl myślałam, że tu mam go szukać. Dziękuję za pomoc, już odpisuję klientce.

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@ko_alka zapytam jeszcze przy okazji, czy z allegro lokalnie da się nadać paczkę do paczkomatu, czy muszę to zrobić ze swojego managera paczek?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Tak, da się 🙂 Ale pod jednym warunkiem. Musi być to zamówienie z metodą dostawy "Allegro Paczkomaty InPost". W innym razie trzeba będzie trzeba skorzystać z Managera InPostu 🙂 

Tutaj podrzucam instrukcję jak nadać taką paczkę przez Allegro Lokalnie:  https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes....

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Dziękuję za pomoc 😘

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Jasne 🙂 Polecamy się na przyszłość 🌷

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów