anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

GhostBan

ADawid2019
#9 Pomysłodawca#

Czy na Allegro istnieje coś takiego jak ghost ban? 

Mam 0 wyświetleń mojej oferty, a coś mi się nie chce wierzyć, żeby przez tyle czasu ani jedna osoba w nią nią nie weszła 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

A możliwe że nikt nie wszedł, brak promocji więc jesteś daleko w szeregu.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ADawid2019 Może wystawiłeś mało chodliwe artykuły, albo jest tak jak napisali moi szanowni poprzednicy.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To normalne ,tu bez promowania ,wyróżniania i innych płatnych udogodnień trudno by cię ktoś zauważył zwłaszcza jak ktoś wystawia małą liczbę aukcji . Potencjalny klient nawet jak w wyszukiwarce wpisuje nazwę poszukiwanego produktu to wyświetlają się najpierw wszystkie dodatkowo opłacone i zwykle na tych stronach coś znajduje i do ciebie nawet nie dojdzie . Szansa jest ale przy wystawianiu musisz sam przejrzeć ceny w jakich wystawiają inni sprzedawcy i wystawić  z niższą ceną by przy filtrowaniu według ceny być wyżej i bardziej widocznym.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@ADawid2019 odwiedziłem twoją aukcję, teraz powinieneś zobaczyć czy będziesz miał wyświetlenie. Jakiś czas temu na Allegro były problemy ze znikającymi wyświetleniami i ilością osób które obserwuje daną aukcję - znikały te wartości.

Sprzedajesz uzywany przedmiot - dlaczego nie dodajesz jego real zdjęcia? Taka oferta przynajmniej dla mnie jest mało atrakcyjna tym bardziej, że wystawiasz telefon.

oznacz moderatorów

ADawid2019
#9 Pomysłodawca#

Bo jeszcze go nie mam, kupiłem od innego sprzedawcy i jutro powinienem dostać przesyłkę. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ADawid2019 Nie wystwaiaj dopóki nie masz fizycznie towaru > a skąd wiesz w jakim stanie przyjdzie > takie wystawianie może skończyć się blokadą konta . i nie przyznawaj się do takich rzeczy na publicznym forum > tu nie brakuje "uprzejmie donoszę"

oznacz moderatorów

ADawid2019
#9 Pomysłodawca#

@Ziolko39 @Kaliope_Brzeg a to jest zabronione? 

Idąc drogą dedukcji wszystkie sklepy dropshippingowe powinny dostać bana

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ADawid2019   To jest bardzo głupie a nie zabronione 😂

Sklepy dropshippingowe raczej nie sprzedają używek.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ADawid2019 Między sprzedażą w dropshopingu, a dalszą sprzedażą kupionego od kogoś używanego sprzętu istnieją "drobne" różnice. A co zrobisz jeżeli ktoś kupi ten Twój telefon i okaże się, że to złom > skończy się negatywem, być może dyskusją. A jak zaczniesz od "negatywa" to marnie widzę dalszą sprzedaż > ale jesteś dorosły > to Twoja decyzja. Napisałeś post na AG > dostałeś odpowiedzi > nie zawsze sa one satysfakcjonyjące pytającego > takie życie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Ziolko39 

Telefony są Niezwykle dokładnie przetestowane 😀

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ADawid2019
#9 Pomysłodawca#

Z aukcji sklepu od którego kupiłem 😊

oznacz moderatorów

ADawid2019
#9 Pomysłodawca#

Nie, nie, mi chodzi jedynie o legalność takiego zagrania według regulaminu, tu i teraz nie zważając na to co będzie jeśli. 

Jeśli będzie tak jak mówisz to trudno, zdarza się. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ADawid2019  Serio ? 😀 To skąd wiesz, że :

Powyższy sprzęt oferuje Państwu w stanie technicznym i wizualnym który śmiało można ocenić na dobry ?

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów