anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu technicy potrzebują na naprawę błędu? ERROR 500 - Błąd przy dodawaniu konta

Xynalonin
#7 Wielbiciel#

Witam, przy dodawaniu konta od wczoraj wywala mi ERROR 500, gdy już wpiszę numer konta na jaki ma dotrzeć wypłata pieniędzy i kliknę na opcję zrób przelew wyskakuje informacja że ta strona nie działa i serwer allegro.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania, tak jak na załączonym filmiku specjalnie go nagrałem żeby było wiadomo o co dokładnie chodzi, kontaktowałem się od wczoraj i niby informacja została przekazana do pomocy technicznej a ja chciałbym wypłacić pieniądze które są mi potrzebne, może to nie jest jakaś bardzo wielka kwota ale jednak mi jest potrzebna. Prosił bym o szybko rozwiązanie problemu, dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2_3UJnHD4h8

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Xynalonin dziękuje za wiadomość! Zarówno ja  jak i koleżanka, z która kontaktowałeś się na czacie napisałyśmy do Działu technicznego z próbą o szybką pomoc, przesłałam też filmik od Ciebie, będzie na pewno pomocny. Rozumiem, że próbowałeś już skorzystać z innej przeglądarki i problem jest cały czas taki sam? 
Jeśli nie, to spróbuj proszę to zrobić, a jeśli tak, to poczekaj proszę na odpowiedź od działu technicznego w korespondencji e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Xynalonin
#7 Wielbiciel#

Tak, próbowałem z innej przeglądarki oraz z telefonu, usuwałem pamięć podręczną przeglądarki jaki ciasteczka cookie i nic nie pomaga.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Xynalonin dziękuję za informację, w takiej sytuacji muszę poprosić Cię o cierpliwość, Dział techniczny zweryfikuje ten problem i odpowiedź otrzymasz w wiadomości e-mail.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Xynalonin
#7 Wielbiciel#

Długo się czeka aż dział techniczny raczy odpowiedź? To już trochę się robi denerwujące żebym od 2 dni nie mógł dokończyć dodawania konta.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Xynalonin niestety nie mamy nowych wieści w Twojej sprawie, więc poproszę Cię jeszcze o trochę cierpliwości.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów