anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ilu dni potrzeba Allegro do potwierdzenia mojego konta wypłat?

Criispy
#8 Zapaleniec#

Witam. Od 30 listopada próbuję potwierdzić moje konto do wypłat na Państwa portalu. Dziś jest 20 grudnia. Łącznie 20 dni. Przedwczoraj kontaktowałem się supportem i zostałem okłamany że zespół ekspercki zostanie ponaglony i odpowiedź orzymam jeszcze dziś. Mija trzeci dzień a odpowiedzi dalej brak.

Dostarczyłem wszystkie niezbędne potwierdzenia z banku ale w zamian dostałem jedynie niepoważną odpowiedź. Oczekuje się ode mnie potwierdzenia wyciągiem z banku numeru konta który nie istnieje. Kontaktowałem się z bankiem i nie mają w usługach IBANu zaczynającego się od PL. 

Screenshot_20231220-100353.png

 

Screenshot_20231215-150056.png

 

Tak jak napisałem powyżej. Kontaktowałem się z bankiem w tej sprawie i zalecono mi wysłać potwierdzenie przelewu. Czyli dokładnie to co wykonałem.

Screenshot_20231218-113415.png

Nie ukrywam, że jestem już zmęczony tą sprawą i chciałbym żeby się zakończyła. Filip

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Criispy rozumiem Twoją frustrację, jednak przykro mi, nie jestem w stanie pomóc. 
Jesteś już w kontakcie z działem, który zajmuje się weryfikacją danych do aktywacji wypłat, oni z kolei konsultują sprawę z operatorem płatności. Muszę poprosić Cię o cierpliwość, otrzymasz odpowiedź w prowadzonej korespondencji e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Criispy
#8 Zapaleniec#

No niestety wygląda na to, że nie jestem w kontakcie z nikim. Dni lecą a odpowiedzi brak

oznacz moderatorów