anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

INPOST zagubiona paczka odszkodowanie

MAMY ROZWIĄZANIE!
AnnaWiach
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam, mam pytanie inpost zagubił paczkę o wartości 70 zł i takie odszkodowanie chcą mi wypłacić. Jak to jest z ubezpieczeniem paczek z tego co wiem są one ubezpieczone do kwoty 5000zł nie ukrywam, że nie odpowiada mi ta kwota towar sprzedałam po niższej cenie niż jest wart a teraz kupującemu muszę oddać pieniądze a towaru brak !

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:96810784
#13 Ambasador#

Ale jak? Oddajesz kupującej to co wpłaciła a Ty dostajesz odszkodowanie z INPOST

oznacz moderatorów
AnnaWiach
#7 Wielbiciel#

no oddaje kupującemu 70zł, następnie dostaję odszkodowanie w wysokości 70zł a gdzie towar ? i odszkodowanie hahahaha

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry @AnnaWiach,

jeśli opisana kwestia dotyczy reklamacji złożonej w InPost proszę o kontakt z Opiekunem Reklamacji.

Istnieje także możliwość złożenia odwołania w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania informacji o wyniku reklamacji. Sposoby na odwołanie od wyniku reklamacji:

- pisemnie na adres siedziby (Sekcja Odwołań: ul. Wielicka 28A, 30-552 Kraków),

- eletronicznie, odpisując bezpośrednio osobie, która wysłała wiadomość w sprawie reklamacji.

Na rozpatrzenie odwołania Dział Reklamacji ma 30 dni kalendarzowych.

W imieniu firmy przepraszam za powstałe utrudnienia.

oznacz moderatorów
AnnaWiach
#7 Wielbiciel#

Witam, z Państwem skontaktuję się, listownie wyślę odwołanie mam nadzieję, że uda mi się jutro umówić z prawnikiem, żeby mi trochę pomógł. Na Państwa nie można liczyć, ta firma działa tylko na swoją korzyść.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@AnnaWiach  ustalmy cos bo chyb zmeczony jestem i nie rozumiem.

1) sprzedałaś towar za 70 zł i go wyslałas

2) paczka zagineła , towar przepadł

3) Inpost chce wypłacic 70 zł

4) suma straty = wartośc zgubionej paczki nie widze tu niezgodnosci

5) Według mnie to jedyne co powinnaś jeszcze uzyskac to umorzenie kosztu przesyłki

Jełsi gdzieś sie pomyliłem lub niezrozumiałem to mnie popraw. Gdzie i dlaczego miałoby Ci sie należeć wiecej niz 70 (wartośc paczki) + koszt przesyłki ?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@AnnaWiach odszkodowanie otrzymujesz na taką wartość jaką wskaresz w formularzu reklamacyjny. Przy składaniu reklamacji jaką podałaś wartość towaru?

oznacz moderatorów
AnnaWiach
#7 Wielbiciel#

Kwota roszczenia została wpisana wyższa niż 70 zł.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@AnnaWiach dołączyłaś papiery potwierdzające wyższa wartość niż kwota 70 zł?

oznacz moderatorów