anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki

MAMY ROZWIĄZANIE!
web_trade_it
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, 

Mam problem z nadaniem paczki.Zatwiedzam dane i wyskakuje komunikat o błędzie w komunikacji z API przewoźnika. Nadaje inpostem kurier 24 płatność za pobraniem. Dane zostały dokładnie Mam konto firmowe na inpoście wszystkie dane są uzupełnione.

Screenshot_20230208_102046_com.duckduckgo.mobile.android.jpg

Screenshot_20230208_102212_com.duckduckgo.mobile.android_edit_19535254547018.jpg

W załączniku screeny dla lepszego zobrazowania problemu. Próbowałem dodać paczkę na nowo i dzieje się to samo. Nr zamówienia na e83ca2d0-a6db-11ed-bbdc-ed88fde6dac2. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@web_trade_it Cześć. 🙂 Skontaktuj się ze swoim opiekunem InPost i upewnij się, że w swojej umowie masz dodane pobrania. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
web_trade_it
#8 Zapaleniec#

Pani na infolini powiedziała że muszę podpisać umowę z inpost. Trochę dziwne bo na allegro pisze że wystarczy integracja konta allegro z inpostem co mam zrobione. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@web_trade_it A czy mogę Cię prosić o przesłanie linku do artykułu, w którym jest tak napisane? 🙂 

W przypadku przewoźnika InPost wymagane jest dodanie umowy (aby skorzystać z narzędzia Wysyłam z Allegro). 

ko_alka_0-1675860651616.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
web_trade_it
#8 Zapaleniec#

Pani na infolini mi tak powiedziała 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@web_trade_it Wcześniej napisałeś


@web_trade_it  napisał(a):

Pani na infolini powiedziała że muszę podpisać umowę z inpost


I to jest prawda - żeby korzystać z Wysyłam z Allegro trzeba mieć podpisaną umowę z InPost. 

W tym artykule znajdziesz informacje o Przewoźnikach, z którymi nie trzeba podpisywać umowy, żeby nadawać paczki tymi metodami przez Wysyłam z Allegro: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wysylam-z-allegro-bezplatne-narzedzie-do-nadawania-przesylek-9g.... InPost nie należy do grupy tych Przewoźników. 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
web_trade_it
#8 Zapaleniec#

Skontaktowałem się ze sprzedającym z długim stażem na allegro który dokładnie wytłumaczył  i pokazał jak nadawać przesyłki . Okazuje się że wszystko było w porządku tylko nie wiedziałem gdzie kliknąć i co wyszukać. Wszystko było w menadżerze paczek tylko wyświetlało się z lekkim opóźnieniem. Dziękuje za pomoc, poświęcony czas i przepraszam za zrobienie dużego problemu z takiej  pier*doły

oznacz moderatorów