anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Integracja Managera Paczek z Baselinker

Palarnia_Fresca
#8 Zapaleniec#

Cześć, 

 

Nie mogę sobie poradzić z jedną rzeczą. Chcę wysyłać wszystko za pośrednictwem Allegro (Tzn. korzystać z kurierów Allegro i InPostu), ale chcę wszystko robić przez Baselinker. I teraz mam już połączone Allegro z Baselinker oraz fakturownią do wystawiania paragonów, ale nie mogę nadawać przesyłek inPost. A gdy próbuję połączyć Baselinkera właśnie z Managerem Paczek to potrzebuję mieć token API ShipX, ale go nie mam bo nie mam osobnej umowy z InPost, bo chcę korzystać z tego przez Allegro. Jak z tego wybrnąć?

Cel jest taki, aby realizacja zamówień całościowa (maile automatyczne, wystawianie paragonów i wysyłki) odbywała się w Baselinker. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Palarnia_Fresca Czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z obsługą BaseLinkera?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Palarnia_Fresca
#8 Zapaleniec#

Po kontakcie udało mi się rozwiązać problem integracji, natomiast teraz mam problem z brakiem możliwości wysyłek. Tzn. wyskakuje w baselinker komunikat o błędzie i InPost twierdzi, że muszę mieć podpisaną z nimi umowę.

Więc pytanie czy mogę wysyłać paczki InPostem niejako na umowie Allegro czy rzeczywiście muszę mieć osobną umowę?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Palarnia_Fresca Jeśli chodzi o przesyłki Allegro Inpost, można je nadawać bez umowy własnej. Najlepiej sprawdź tutaj jak zarządzać przesyłkami przez Wysyłam z Allegro, kiedy korzystasz z API.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Palarnia_Fresca
#8 Zapaleniec#

Już wiem w czym był problem - znalazłem rozwiązanie w innym wątku. . 

oznacz moderatorów

Nevido-pl
#9 Pomysłodawca#

Możesz się podzielić rozwiązaniem? Właśnie próbuję połączyć BL z Managerem inpost

Niby skonfigurowałem, API podałem ale jak zaznaczam w BL inpost paczkomaty to pojawia się coś takiego: Aby nadać paczkę kurierem, uruchom i skonfiguruj wtyczkę "InPost Paczkomaty" w dziale Integracje.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Nevido-pl czy dokończyłeś najpierw integrację Managera Przesyłek z Allegro? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Nevido-pl
#9 Pomysłodawca#

Generuje etykiety SMART z poziomu managera paczek inpost więc jeśli o tę integrację pytasz to tak. W BL mam integracje inpost zrobioną ale pojawia się komunikat jak w poprzednim poście.

Dlatego chciałbym połączyć BL z managerem by nie wchodzić na MP jeśli są zamówienia inpostowe

Tak samo chciałbym zintegrować BL z Allegro tak by nadawać pozostałe wysyłki DPD itd tak jak to robimy z poziomu zamówień na Allegro. Support BL jest tragiczny, nawet czatu nie mają by zadać jakieś pytanie.

oznacz moderatorów

Palarnia_Fresca
#8 Zapaleniec#

Doładowałem konto w Managerze Inpost i zaczęło wszystko działać. 

oznacz moderatorów

Nevido-pl
#9 Pomysłodawca#

Hmmm dziwne to 😂 ja doładowywałem nie raz ale może ta jedna złotówka musi tam być 😛 spróbuję

oznacz moderatorów