anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Intrum dług wyższy niż na allegro

hubertosa45
#8 Zapaleniec#

Witam przyszedł do mnie mail i dzwoniła pani z firmy intrum.
mam dlug na Allegro który wynosi 291zl.

a z firmy intrum przyszedł mail ze mam dlug 298zl przelew już poszedł na ich konto.
nie wiem czy nie zostałem oszukany skoro na Allegro pokazuje 291zl a oni każą mi zapłacić 298.

proszę o szybką odpowiedz i pomoc.

dodam tylko ze przelew już został wysłany 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

hubertosa45
#8 Zapaleniec#
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

hubertosa45
#8 Zapaleniec#

Tylko ja już wysłałem im przelew tam do intrum na te 298 to Allegro dostanie ta kwotę czy jak?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Jak miałeś dług i oni ściągają wierzytelności twoje względem Allegro to tak będzie.

oznacz moderatorów

hubertosa45
#8 Zapaleniec#

Bo nie wchodziłem długo na konto Allegro a miałem ten dług to jak im to wpłaciłem do intrum do tej firmy to jus jestem tak jakby czysty nie musze się o nic już martwić tak?

bo nie chce mi się za bardzo latać po sadach o jakieś 300zl z Allegro.

oznacz moderatorów

hubertosa45
#8 Zapaleniec#

Bo oni chyba przejmują dług jak się długi czas nie spłaca na Allegro nie?

oznacz moderatorów

hubertosa45
#8 Zapaleniec#

Bo dzwonili do mnie już 3 razy i postanowiłem ze wpłacę im te pieniądze ale nie wiem czy mnie nie oszukali i nie wiem czy Allegro dostanie te pieniądze 

oznacz moderatorów

WojciechB
#11 Animator#

Z czegoś musza żyć, więc pewnie +7zł za windykację.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hubertosa45 sprawdziłam i Twoje zadłużenie zostało przekazane do firmy Intrum. Firma windykacyjna ma 7 dni roboczych na przekazanie nam wpłaconych środków. Po ich przekazaniu wyślemy do Ciebie powiadomienie e-mailowe z podziękowaniem za uregulowanie rachunku. Kwota powinna wynosić 291,06 zł być może dodatkowa opłata dotyczy odsetek naliczonych przez Intrum. Bardzo proszę poczekaj na rozliczenie i wiadomość e-mail od nas. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@hubertosa45 Firmy windykacyjne doliczaja do właściwej kwoty długu odsetki, tzw koszty obsługi długu i inne dopłaty. Z czegoś sie musza utrzymywać. Do Allegro trafi 291 zł, reszta zostaje w firmie.

oznacz moderatorów