anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować wypłatę na konto Revolut?

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_


Czy udało się wam  kiedyś w "Ustawienia wypłat" podpiąć konto revolut ? Czy to możliwe  ?
Jeśli tak, jak ?

oznacz moderatorów
104 ODPOWIEDZI 104

dorstyle
#8 Zapaleniec#

Witam.

Wprowadza Pani w błąd ludzi taki sposób dodania rachunku z Revoluta nie działa.

Ja tak zrobiłem i dostałem odpowiedź negatywna poniżej odpowiedź Allegro 

Twoje dane do wypłat zostały odrzucone. Jeśli przelałeś 1,01 zł na rachunek, całą kwotę zwrócimy na Twój rachunek bankowy.

Dane, które otrzymaliśmy z banku, są niezgodne z danymi, które podałeś w formularzu aktywacji konta do wypłat. Środki możemy wypłacać:

  • w przypadku kont zwykłych: tylko właścicielowi konta Allegro na jego prywatny rachunek bankowy.
  • w przypadku kont Firma będących jednoosobową działalnością gospodarczą: właścicielowi konta Allegro na jego prywatny rachunek lub firmie na rachunek firmowy.
  • w przypadku pozostałych kont Firma: tylko firmie na jej rachunek bankowy.

Aby zmienić dane lub ustawienia wypłat, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij w przycisk Zmień dane.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dorstyle Numer konta Revolut, z którego zostanie wysłany przelew musi być taki sam jak numer konta podany w formularzu w zakładce Ustawienia wypłat. Czy w Twoim przypadku tak właśnie było? Na pewno nie zrobiłeś przelewu z polskiego rachunku?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dorstyle
#8 Zapaleniec#

Tak wysłałem z polskiego rachunku, prościej w instrukcji należało napisać że przelew należy zrobić w EUR. Jako przelew zagraniczny.

 

Zrobiłem teraz jak radził ktoś poniżej w tym poście i wysłałem jako przelew zagraniczny w EUR. Napiszę jaki będzie skutek ale zbytnio nie wierzę w sukces. A może jest ktoś tutaj co dodał Revoluta do wypłat to niech napiszę swoję przeżycia

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

dorstyle
#8 Zapaleniec#

Tak potwierdzam że można aktywować nr. Rachunku Revoluta ale tylko LT czyli ten numer Litewski. Ważne należy w Revoluci zrobić przelew zagraniczny w EUR 1.01 zwracając uwagę że musi być tylko euro a nie PLN . Ja właśnie tutaj się pomyliłem. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Strefa_Terrarium
#7 Wielbiciel#

Dlaczego akurat EUR 1.01 a nie po prostu EUR 1 (jeden Euro)?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Strefa_Terrarium Ze względów automatyzacyjnych. Jeśli przelejesz inną kwotę, to też będzie okej, ale istnieje ryzyko, że będziesz musiał nam ręcznie przesłać potwierdzenie zlecenia przelewu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Strefa_Terrarium
#7 Wielbiciel#

W takim razie macie błąd w serwisie. W danych do przelewu weryfikacyjnego wyraźnie widnieje kwota 1 EUR a nie kwota 1.01 EUR. Nie fajnie...

oznacz moderatorów

Strefa_Terrarium
#7 Wielbiciel#

Gdyby ktoś trafił na ten wątek. Konto Revoluta (litewskie) aktywowane za pierwszym razem automatycznie w niecałe 24h. Wykonałem przelew międzynarodowy na 1 EUR z konta w EURO (trzeba utworzyć nowe obok tego w PLN) do Polski (dane z Allegro do aktywacji). Po wykonaniu przelewu można pobrać w apce potwierdzenie - jako nadawca powinno być Wasze imię i nazwisko oraz konto litewskie. Oczywiście do wypłat allegro też trzeba podać konto litewskie 🙂

oznacz moderatorów

weasel_666
#7 Wielbiciel#

A gdzie mam wysłać to potwierdzenie ? Zrobiłem przelew na 1 euro. W potwierdzeniu mam ze wyszło z konta LT. Przelew wrócił. Ale w zakładce wypłat mam nadal w weryfikacji.

oznacz moderatorów

DjPierzak
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam, zmieniłem dane do wypłat z Mbanku na Revolut ( Litwa ) - Aby potwierdzić i aktywować konto PayU potrzebuje przelewu na 1,01 PLN ( nie wiem czy to jest aktualne czy chodzi o 1,01 EURO? ) oraz wpisania specjalnego tytułu przelewu - nie mam możliwości dodać tytułu przelewu bezpośrednio w aplikacji Revolut czy ktoś miał podobny przypadek? 

oznacz moderatorów

DjPierzak
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Ok tak więc wysłałem 1,01 Euro z konta Revolut ( Litwa ) wraz z wymaganym tytułem przelewu, otrzymałem informacje że przelew został zaksięgowany - ile czasu potrzeba na weryfikację? Po rozłączeniu konta z Mbanku gdy będę chciał do niego wrócić z Revoluta to muszę przejść kolejną weryfikacje z Mbanku czy system pamięta poprzednie podłączone konto do wypłat?  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DjPierzak weryfikacja w przypadku PayU zajmuje do 3 dni roboczych. Jeśli będziesz chciał zmienić konto do wypłat, to konieczne będzie ponownie wykonanie przelewu weryfikacyjnego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DjPierzak wypłaty na twoje konto są aktywne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Piotrek-ant
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Niestety za każdym razem odrzuca mi dodanie konta w revolut idzie przelew a mail przychodzi że się nie da. Konto zarówno allegro jak i revolut jest moje. Czy mogę prosić o pomoc ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale robisz z GB albo LT.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Piotrek-ant Konsultuję Twoje zgłoszenie z zespołem, zajmującym się tym obszarem. Jak tylko czegoś się dowiem, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Piotrek-ant Wracam do Ciebie z odpowiedzią. Posiadasz konto prywatne, a wypłaty w CZK są tylko dla kont firmowych. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Piotrek-ant
#7 Wielbiciel#

ale ja nie mam żadnych Koron Czeskich chciałem dopiąć revolut do wypłat środków.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Piotrek-ant a czy przelew weryfikacyjny robisz w euro? Jeśli nie, to jako nadawca przelewu operator widzi konto techniczne banku (o  początku PL), a powinno to, które podałeś w zakładce Ustawienia wypłat (o początku LT). 
W tym wątku jeden z członków naszej społeczności podzielił się jak to zrobić. Jak zrobisz przelew w euro, to powinno się udać 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Piotrek-ant
#7 Wielbiciel#

super, to ile tych Euro mam wysłać , skoro 1€ mało 2 € mało... a ma być tylko 1,01 zł  ?? 

oznacz moderatorów