anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować wypłatę na konto Revolut?

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_


Czy udało się wam  kiedyś w "Ustawienia wypłat" podpiąć konto revolut ? Czy to możliwe  ?
Jeśli tak, jak ?

oznacz moderatorów
104 ODPOWIEDZI 104

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Świetnie, to daj mi proszę znać, jak zakończy się ta weryfikacja (uprzedzam, że może ona trwać około 5 dni roboczych więc proszę Cię o cierpliwość)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pogorzelski
#7 Wielbiciel#

Witaj,

w moim przypadku allegro odrzuciło revoluta.

Dane podałem konta zagranicznego, tak jak we wcześniejszym poście w tym wątku rozmowy.

"Twoje dane do wypłat zostały odrzucone. Jeśli przelałeś 1,01 zł na rachunek, całą kwotę zwrócimy na Twój rachunek bankowy."

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pogorzelski przelew został odrzucony, ponieważ został wykonany z polskiego numeru konta, a ono jest technicznym kontem banku, dlatego wypłaty nie mogą być na niego realizowane. 
Numer konta Revolut musi, z którego zostanie wysłany przelew musi być taki sam jak numer konta podany w formularzu w zakładce Ustawienia wypłat
Dlatego zleć proszę w aplikacji Revolut przelew w euro, jeśli przelew zostanie wysłany w złotówkach jako numer nadawcy będzie widoczny polski numer techniczny banku i weryfikacja zostanie odrzucona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

modex90
#9 Pomysłodawca#

Cześć.

Mam Litewski nr. konta w Revolucie. Nie wiem ile już razy został odrzucona weryfikacja. Tygodniowo wysyłam z trzy razy i za każdym razem jest odrzucana . Nie mam już siły. Znalazłem w Google że nazwa Revolut LTD to jest oddział banku w Polsce. Litewski ma nazwę Revolut Bank ,UAB. Czy tu tkwi błąd w weryfikacji? Za każdym razem wysyłam 8zł z konta do weryfikacji i wraca spowrotem. Dziś zmieniłem nazwę i wysłałem weryfikację z nazwą banku Revolut Bank ,UAB. Już nie mam siły. Proszę o pomoc

 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Ten problem był już opisywany i z tego co pamiętam to powinieneś wysłać zamiast kwoty w złotych, kwotę w euro.

Wtedy powinno przejść weryfikację.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Żeby przeszło nie może być oddział Polski musi być Litewski.

oznacz moderatorów

modex90
#9 Pomysłodawca#

 

 

oznacz moderatorów

modex90
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów

modex90
#9 Pomysłodawca#

Zrobiłem przelew i tak odrzuciło

przel.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale nr konta masz ten sam co na Allegro?

oznacz moderatorów

zyga0381
#8 Zapaleniec#

Witam ja właśnie też jestem na etapie weryfikacji konta z revolut, wysłałem przelew w euro i weryfikacja została odrzucona.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zyga0381 Cześć. 🙂 Nie widzę w systemie Twojego przelewu. Prześlij nam proszę jego potwierdzenie przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

zyga0381
#8 Zapaleniec#

Witam, wysłałem wyciąg z tego konta.

 

oznacz moderatorów

DonBiznes
#1 Nowicjusz#

Hej czy są jakieś ograniczenia co do konta Revolut? Jakiś limit wypłat? Co w przypadku gdy będę chciał wypłacić 10tys?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DonBiznes hej 🙂 Nie ma ograniczeń 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

belhouse
#7 Wielbiciel#

 A czy są jakieś opłaty ze strony Revolut za przyjęcie takiego przelewu z Allegro? Czy to wtedy przychodzi w PLN czy w EUR ?

oznacz moderatorów

beatadep
#8 Zapaleniec#

Witam

Mam ten sam problem co przedmówca minimalny przelew z Revolut w kwocie 5 został odrzucony przez Państwa system PAYU ponieważ nie zgadzała się kwota i dostałam lakonicznego maila o treści:

(beatadep), odrzuciliśmy Twoje dane do wypłat

30 2022, 11:13

Każdy mail od Allegro zawiera Twoje Imię i Nazwisko*.

Twoje dane do wypłat zostały odrzucone. Jeśli przelałeś 1,01 zł na rachunek, całą kwotę zwrócimy na Twój rachunek bankowy.

Dane, które otrzymaliśmy z banku, są niezgodne z danymi, które podałeś w formularzu aktywacji konta do wypłat. Środki możemy wypłacać:

  • w przypadku kont zwykłych: tylko właścicielowi konta Allegro na jego prywatny rachunek bankowy.
  • w przypadku kont Firma będących jednoosobową działalnością gospodarczą: właścicielowi konta Allegro na jego prywatny rachunek lub firmie na rachunek firmowy.
  • w przypadku pozostałych kont Firma: tylko firmie na jej rachunek bankowy.

 

Aby zmienić dane lub ustawienia wypłat, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij w przycisk Zmień dane.

 
Jeśli to nie Ty aktywowałeś wypłaty, skontaktuj się z nami.
oznacz moderatorów

Bassilo
#7 Wielbiciel#

Witam Panią . Od dłuższego czasu mam problem z wyplatą środków na ko to revolut . Próbowalem również Zen . Wysłałem Skany dowodu . Podpisałem formularz do przelewy 24 . Proszę o.pomoc . Co sie dzieję 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bassilo aby weryfikacja zakończyła się pomyślnie przelew musi być wykonany z numeru konta podanego w formularzu w tej zakładce. W Twoim przypadku są to inne dane, dlatego wypłata nie jest możliwa. Przelew z Revolut musi wyjść z konta zagranicznego tutaj dzięki członkowi naszej społeczności 🤗 znajdziesz instrukcję jak to zrobić, aby przelew nie został zaksięgowany z polskiego numeru konta Revolut. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów