anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak anulować licytacje

Sofnet1204
#8 Zapaleniec#

witam wystawiłem blednie aukcje jako licytacja ktoś w miedzy czasie podbił cenę a ja zakończyłem aukcje żeby poprawić treść i ta osoba wygrała ją lecz powiadomiłem ją ze pomyłkowo to Stalo i zrozumiała lecz potrzebuje anulowania tej aukcji przez allegro

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Sofnet1204 Nie ma opcji anulowania, teraz kupujący ma 5dni na opłacenie i jak nie opłaci  to nie będzie sprawy, ale jak opłaci to nie wypłacaj środków (ustaw na żądanie) i mu zwróć, nie ma innej możliwości, o sory jest jeszcze kontakt z kupującym i dogadanie się ale...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Twój błąd i za takie błędy trzeba samemu płacić . Możesz spróbować poprosić tego co wygrał by anulował swoją wygraną przez allegro a potem wnioskować o zwrot prowizji.

oznacz moderatorów

Sofnet1204
#8 Zapaleniec#

Co znaczy twoj blad? Nie prosiłem o takie przemadrzanie sie w tej grupie forum! Tylko o pomoc w niedopracowanym portalu allegro sprzedarz! Bo jesli jestem nowy w sprzedazy to przed takim zamknieciem wczesniej aukcji w celu np edycji aukcji to allegro powinno wystapic z komunikatem typu: czy jestes pewnien zakonczenia aukcji przed czasem? Pamietaj ze osoba najwyzej licytujaca zostanie zwyciescą licytacji… i tyle w temacie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Sofnet1204 Przecież napisalem co należy zrobić!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Sofnet1204 Nie traktuj tego jak przemądrzanie ale popełniłeś błąd bo w regulaminie jest napisane że w momencie zamknięcia aukcji przed czasem wygrywa osoba która w danej chwili miała najwyższą ofertę . Jeśli kupujący nie będzie roszczeniowy to możesz go poprosić o anulowanie a po 7 dniach ubiegać się o zwrot prowizji i wystawić ponownie w innej formie .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Sofnet1204 Skoro osoba zrozumiała, to po co ci anulowanie aukcji przez Allegro? Samo się anuluje, jeśli nie zostanie opłacone w określonym czasie, innej możliwości nie ma.

A na przyszłość w podobnym wypadku odwołuj wszystkie oferty przed zakończeniem aukcji, bo możesz trafić na takiego, który będzie się domagał wysyłki.

oznacz moderatorów