anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam nadać przesyłkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Maturacja
#7 Wielbiciel#

Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie, mam kłopot, nie wiem jak wydrukować list przewozowy, dostaje taki komunikat 

Dodaj umowę własną

Aby nadać przesyłkę Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie musisz dodać umowę własną. Po dodaniu umowy nadasz przesyłki wprost z Allegro według swoich indywidualnych stawek cenowych.

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Maturacja czego nie rozumiesz ? do pobrań musisz mieć indywidualną umowę z Pocztą .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria co to dziś za wysyp sprzedawców próbujących nadawać bez umów ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Maturacja
#7 Wielbiciel#

Re Kostaki nie musiałem mieć umów do dziś za pobraniem. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Maturacja może to problem z migracją kurier48 na pocztex ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Maturacja
#7 Wielbiciel#

Jak wybrnąć z tej sytuacji, spore zamówienie FV itd, nie pamiętam bym odznaczał pocztex za pobraniem, nawet wydaje mi się, ale tylko wydaje mi się, że kiedyś to usuwałem, ale ważniejsze jak wybrnąć teraz. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Maturacja podaj numer zamówienia to  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jak się pojawią to zerkną co się dzieje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PIKeRn
#10 Popularyzator#

Jak spore zamówienie, to zawsze można wysłać przez brokera (sendit, furgonetka - tych testowałem i polecam) tylko to pewnie na swój koszt, bo nie wiem jak to się ma z rozliczeniem z allegro. 🙂 

oznacz moderatorów
bulkaspolka_waw
#1 Nowicjusz#

mam to samo... pomocy..

oznacz moderatorów