anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zmienić koszt wysyłki do klienta?

splin1983
#8 Zapaleniec#

Dzień Dobry... Jestem małym prywatnym sprzedającym, tak małym, że sprzedaję może z 10 przesyłek rocznie. Tym razem kupujący kupił ode mnie jednocześnie kilka rzeczy, na kilku różnych aukcjach. Nie chcę żeby płacił za wszystkie, bo mogę wysłać wszystko w jednej paczce. Niestety nie zaznaczyłem w opcjach sprzedaży, że można łączyć różne zakupy i płacić tylko raz. Czy istnieje teraz możliwość żeby tak zrobić? Z 6 różnych aukcji w jeden koszt wysyłki?

Zaproponowałem, żeby jedną opłacił normalnie a 5 wziął jako bezpłatny odbiór osobisty (tak możliwość była na moich aukcjach), ale klient twierdzi, że tak się u niego nie da. Jak mogę rozwiązać tą sytuacje? Nigdy nie miałem takiej sytuacji... Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@splin1983 Cześć, o które dokładnie zamówienie chodzi, ponieważ masz ich z dzisiaj kilka. Możesz poprosić klienta o anulowanie zamówienia, następnie odpowiednio popraw swoje cenniki dostaw. Wtedy klient będzie mógł dokonać zakupów ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

splin1983
#8 Zapaleniec#

Dziękuję... klient wpłacił wszystkie koszty wysyłki po czym zwróciłem mu nadpłatę. Dziękuję za życzliwość i pomoc...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Możesz podać mu swój numer konta aby mógł bezpośrednio opłacić całość wraz z jednym kosztem nadania . 

oznacz moderatorów

splin1983
#8 Zapaleniec#

Dziękuję...

oznacz moderatorów