anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak poprawic bład cennika w formularzu

MateoKotecki
#7 Wielbiciel#

Cześc, probuje wystawic przedmiot na allegro przez formularz (nie lokalnie) i wyskakuje mi bład przy wypełnianiu cennika, nie wiem jak poprawnie wypełnic zeby był ok, ustawiam opcje inpost, odbiór osobisty oraz kuriera i wypełniam wszystkie pola.

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

61Hz
#7 Wielbiciel#

Podłączam się pod pytanie, u mnie to samo. 

Wypełniłem trzy opcje: Kurier UPS, Paczkomat i Odbiór osobisty. Przy cenniku ciągle świeci się komunikat "popraw dane cennika" i "uzupełnij cennik dostaw". 
 

Przy próbie wystawienia cały czas wyskakuje pop-up "Niepoprawnie wypełniony formularz. Wybierz cennik dostawy". 😕

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@MateoKotecki  @61Hz   Punkty odbioru osobistego uzupełniacie?  Tutaj :

https://ssl.allegro.pl/pos-service-frontend/index?utm_source=newsletter

_____________
Kama
oznacz moderatorów

61Hz
#7 Wielbiciel#

@Kaliope_Brzeg Yes, spróbowałem. Dalej to samo. Usunąłem też odbiór osobisty, zostawiłem tylko Kurier UPS, 1 sztuka, 19,99pln.

Nadal to samo...

Wpisuję też różne nazwy cenników i nie pojawia mi się żadne drop-down menu, w którym mógłbym przełączać pomiędzy różnymi wariantami cennika...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@61Hz  Faktycznie lipa. Przywołamy pomoc, ale to już pewnie jutro dopiero cośkolwiek da się ustalić

@_HolaOla_ @nat_not  zerkniecie co tu się porobiło ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

61Hz
#7 Wielbiciel#

Kumam.

@Kaliope_Brzeg @_HolaOla_ @nat_not , spróbowałem też w oknie incognito i w innej przeglądarce (myślałem, że może coś z cookies). Nadal to samo.

oznacz moderatorów

MateoKotecki
#7 Wielbiciel#

Udało mi się skontaktowac z pomocą dla sprzedawcy za pomoca czatu i dostałem link do stworzenia szablonu cennika  na moim koncie allegro, poźniej po odświeżeniu formularza sprzedaży mogłem wybrac z listy, niestety nie moge znaleźc linka a w moim koncie na allegro strasznie trudno znaleźc gdzie to zrobic

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@MateoKotecki   Chodzi o ten link ?

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

Czyli w ogóle nie stworzyłeś cennika przed wystawieniem ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

elmatur
#2 Obserwator#

zrobiłem wszystko co tu piszecie i...dalej kicha. opisałem sie wypełniając ten arkusz i ...stale mam komuniklat z tym cholernym cennikiem!!!

oznacz moderatorów

MateoKotecki
#7 Wielbiciel#

znalazłem gdzie mozna zrobic szablon: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

oznacz moderatorów

61Hz
#7 Wielbiciel#

@Kaliope_Brzeg @MateoKotecki 

Ok, dzięki za linki. Faktycznie wcześniej nie stworzyłem cennika, myślałem, że można go dodać z poziomu kreatora aukcji (co by było bardzo wskazane).

 

Zrobiłem cennik pod podanym przez Was linkiem i pojawił się w kreatorze aukcji.

 

Także udało się. 🙂 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@61Hz   Kurczę, że też ja na to nie wpadłam że nie tworzycie cennika tylko wypełniacie bezpośrednio w formularzu 😊 

Super, że się udało.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

my_stuff
#7 Wielbiciel#

"Jeśli nie masz odpowiedniego cennika - dodaj cennik dostawy."

 

Tak wygląda formularz, więc po polsku "dodaj cennik dostawy", oznacza tyle co że nie ma jeszcze i chcę dodać nowy. Kto to wymyślił to ja nie wiem.

 

Link co wyżej użyty, cennik dodany a w formularzu nadal nie można dodać.

Tragedia.

Trzeba zapisać kopię opisu żeby go nie stracić i spróbować przeładować stronę?

Co to komu przeszkadzało, żeby robić zmiany na minus dla użytkownika? :(:(:(

oznacz moderatorów

my_stuff
#7 Wielbiciel#

Mam już 2 cenniki o nazwie "cennik1", a w aukcji i tak nie ma do wyboru cennika, geniusz to wymyślił, ciekawe jaką premię dostał (ręce z szelestem opadają).

oznacz moderatorów

my_stuff
#7 Wielbiciel#

Po przeładowaniu strony, cennik się pojawił.

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@my_stuff Sprawdź proszę czy problem się powtarza, kiedy korzystasz z innej przeglądarki niż dotychczasowa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@61Hz "Faktycznie wcześniej nie stworzyłem cennika, myślałem, że można go dodać z poziomu kreatora aukcji (co by było bardzo wskazane)." - jeszcze do niedawna można było wpisywać z palca ceny wysyłki w formularzu wystawiania aukcji (bez tworzenia cennika), ale niestety już nie można.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

elmatur
#2 Obserwator#

zrobiułem ten szablon i...co dalej???

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@elmatur  Zacząłeś od stworzenia cennika i nazwania go? Tutaj :

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

_____________
Kama
oznacz moderatorów

elmatur
#2 Obserwator#

mam ten sam problem, ciekawe ile ktos wziął kasy za skomplikowanie tej prostej czynności!!!

oznacz moderatorów