anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak prawidłowo wypełnić formularz przelewy24 ?

sweetblack83
#1 Nowicjusz#

Witam,

Wypełniałem formularz przelewy24 na kilka już możliwych sposobów i za każdym razem przychodziła odpowiedź iż zostało coś źle wypełnione. Najgorsze jest to że nie odpisują z allegro co jest źle tylko ogólna informacja o błędzie. Jest już mocno sfrustrowany bo zablokowane mam już prawie 2 tysiące złotych które nie mogę w żaden sposób wypłacić...................

 

bardzo dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sweetblack83 Najprawdopodobniej przyczyną jest to, że wykonujesz przelew z rachunku firmowego, a Twoja działalność jest zawieszona. W tej sytuacji dane do wypłat nie zostaną zaakceptowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sweetblack83
#1 Nowicjusz#

no właśnie od samego początku mam podane konto prywatne i sam nie wiem ktore oświadczenie mam wypełnić czy tylko dane osobowe czy całe oswiadczenie z danymi firmy, nim regon itp ........... ?????????

oznacz moderatorów

sweetblack83
#1 Nowicjusz#

nie da sie dowiedziec wprost od aminów allegro co jest źle, co konktrenie mam poprawic ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sweetblack83 Konto, z którego piszesz, jest zarejestrowane na dane firmowe. Przelew weryfikacyjny i wszystkie dane na rachunku muszą być zgodne z danymi z ustawień konta Allegro. Więc jeszcze raz podkreślam, że problemem jest informacja, że zawiesiłeś działalność, czyli to, że firma oficjalnie nie funkcjonuje. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów