anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przenieśc z allegro lokalnie na normalne allegro.

keramp54
#8 Zapaleniec#

System sam wstawił moje ogłoszenie - smartfon- na allegro lokalnie. Czy można to ogłoszenie przenieść na normalne allegro ? Jeżeli nie to co konkretnie należy wykonać aby to ogłoszenie znalazło się na "normalnym" allegro. Proszę o pomoc i konkretne rozwiązania. Może ktoś już próbował to zrobić

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

keramp54
#8 Zapaleniec#

Włączę się z powrotem do dyskusji. Właśnie o to mi chodziło. Ludzie, firmy, stale handlujące nie widzą już tych utrudnień, niejasności, poukrywanych opcji. Ja wystawiając teraz telefon nie wiem do tej pory jak zrobić aby moje ogłoszenie posiadało konkretne opcje. Nie wiem ile AL zażąda na końcu za wystawienie. A powinno to być oczywiste i przejrzyste.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@keramp54   Zacznij od tego  że  wystawiając zaznaczasz najpierw taki tekst  że  akceptujesz regulamin. Wiem że  czytanie regulaminu  to długie i nudne  ale już cennik to  wypadałoby  przeczytać.

To samo dotyczy  również mądrej pani  która  handluje  pianinami,  wytyka mi że  ja akurat nie mam  doswiadczenia,  ale sama jest  zdziwiona  ze  są jakieś opłaty i porównuje  te opłaty do złodziejstwa kieszonkowego.

oznacz moderatorów

keramp54
#8 Zapaleniec#

Traktowanie ludzi z góry nie jest objawem kultury. Cennik sprawdzałem przed wystawieniem. W tej dyskusji moim zdaniem nie o to chodzi. Jeżeli ktoś oferuje usługi za które pobiera opłaty to powinien traktować wszystkich klientów w ten sam sposób.

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@keramp54   No  to pomyliły nam się role. Chciałem Ci  pomóc, doradzić, ale  skoro wiesz lepiej  to  problem rozwiązany.

Dobranoc,  dobrego samopoczucia  życzę.

oznacz moderatorów

keramp54
#8 Zapaleniec#

Z tym samopoczuciem to różnie bywa. Ale dzięki za pomoc. Na pewno przy następnym wystawianiu na allegro będę bardziej "naumiany". Dobranoc

oznacz moderatorów

autoelektronikas
#10 Popularyzator#

@br.  czytanie ze zrozumieniem nie jest akurat u niektórych ludzi normą, więc nie mamy o czym dyskutować.

@keramp54  niestety masz rację, jest to mocno zagmatwane, na człowieka jak ja czy Ty którzy sprzedają coś okazjonalnie, przygotowane są niespodzianki,

Potem ślepy bo nie studiował obszernego i mocno zawiłego regulaminu przy wystawianiu i nie wcisną maleńkiego nic nie mówiącego napisu "dotychczasowy formularz", a zamiast niego wcisną wielki przycisk "Wystaw jako Kup Teraz" i się dziwi olbrzymią opłatą 😂 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@keramp54 No przecież dostałeś już odpowiedź - nie czytasz wszystkich postów we własnym wątku?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów