anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skutecznie bez dodatkowych opłat nadawać poczetex po cudownej zmianie w allegro 22 sierpnia?

kredeczki_pl
#8 Zapaleniec#

kredeczki_pl_0-1724614160949.png

kredeczki_pl_1-1724614326762.png

 W załącznikach zrzuty z 2 różnych artykułów allegro. Oba zrobione dziś- rozumiem, że oba powinny być aktualne.  Jak w końcu mają być nadane przesyłki? Rozumiem, że przez integrację z pocztexem w baselinker nie mogę, czy jednak powinienem? Co z odbiorami, czy jeżeli mam zlecenie stałe do własnej umowy, to za przesyłki typu allegro pocztex będzie jakaś dodatkowa dopłata za odbiór? Czy mam dzielić na ze sklepu i  allegrowskie i te drugie  wozić sam na pocztę ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Standard już nie działa na umowie własnej.

oznacz moderatorów

kredeczki_pl
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Czy dostanę w końcu skuteczną informację? nadawanie pobrań praktycznie nie istnieje, nie mogę wybrać samodzielnie urzędu do jakiego mają być nadane przesyłki " bo wiecie lepiej" gdzie mają być nadane, a hitem jest podstawianie się konta walutowego do pobrań . Natomiast właściwego podstawić nie mogę. Przez baselinkera też nie daje tego skonfigurować, bo wyskakuje błąd o nazwie brak uprawnień. Kto jest odpowiedzialny za ten bubel w środku jednego z największych sezonów w naszej branży.

oznacz moderatorów

EkspertLed
#2 Obserwator#

Rozumiem, ze w drugą stronę nic się nie zmieniło? tzn wysyłając na własną umowę Pocztex, DPD i inpost przesyłki smart zostaną odpowiednio sklasyfikowane, a przesyłki Allegro Standard zaliczone tylko po stronie Allegro (wymóg podania przewoźnikowi adresu mailowego kupującego z plusem)?

oznacz moderatorów

kredeczki_pl
#8 Zapaleniec#

Nie możemy się doczekać jednoznacznej odpowiedzi,  zdecydowanie nadawanie przez baselinker na naszej umowie było bezproblemowe. Teraz rozumiem, że wszystkie przesyłki z allegro pocztex mają być wysyłane przez wysyłam z allegro, ale nikt z pracowników allegro tego nie potwierdził, ani nie zaprzeczył.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@kredeczki_pl weryfikuję tę sprawę dla Ciebie. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@kredeczki_pl przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. 

Przed zmianami z 22.08 sytuacja z pocztą polską wyglądała tak, że na naszej umowie można było wyłącznie nadać takie paczki, zanosząc je do punktu.  Jeśli chciałeś mieć możliwość dostarczania paczek kurierowi, potrzebujesz mieć osobną umowę na takie podjazdy. Z tego względu nasz regulamin nie uwzględnia opłaty dodatkowej za podjazd dla poczty polskiej. Skoro nie ma takiej opłaty to na pewno jej nie doliczymy 

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4#czesc-vi-koszty-dostawy-i-uslug-dodatkowych-allegropl

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów