anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Marki chronione???

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Screenshot_6.png

 Nie jestem pewna co ta wiadomość dokładnie oznacza. Mam konto prywatne na głównym allegro ale nie wystawiam w ogóle produktów marek chronionych. Czy w takim wypadku jakieś moje oferty zostaną zakończone? Druga sprawa odnośnik do przeniesienia ofert na allegro lokalne odbieram jako robienie sobie żartów ze sprzedających. Od jakiegoś czasu pokończyły mi się tam limity w większości używanych przeze mnie kategorii... Właśnie wywaliliście tam kolejną grupę działalności nierejestrowanych, wiec może by wypadało te limity podnieść? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki Zgodnie z informacją na zrzucie ekranu oferty nie zostaną zakończone, ale już ich nie wznowisz, ani nie wystawisz nowych. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Czyli w ogóle nie będzie możliwa sprzedaż na koncie prywatnym, nawet jak to używane książki nie chronione lub zabytkowe szkło, porcelana? W którym miejscu jest na ten temat jakaś konkretna informacja? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

@la_nika @_HolaOla_  dziewczyny sorry za podobne zawracanie głowy ale mogłybyście się upewnić czy produkty nie będące markami chronionymi na kontach prywatnych będą normalnie wznawiane czy nie? Bo z tego co Kiwi napisała to wynika że w ogóle nie będzie sprzedaży prywatnej, a takiej informacji chyba nigdzie nie było...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki Nie, nie. Informacja, którą przekazała Wiktoria dotyczy wyłącznie marek chronionych, wymienionych w tym załączniku. Wszystkich innych ofert z kont prywatnych te zmiany nie dotyczą. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Uff, dzięki za jedną dobrą dobrą wiadomość z allegro:) Gdyby to jeszcze można było z prywatnego bezpośrednio na firmowe przenieść ale tak to prawie zawału dostałam....xD

oznacz moderatorów