anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprzedać przedmiot na Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dream4you
#7 Wielbiciel#

Witajcie, dawno nic nie sprzedawałem przez Allegro ( głównie kupuje ) i teraz jak mi przyszło coś sprzedać to wystawia mi się automatycznie przez Allegro Lokalnie ?? A ja bym chciał jak kiedyś - globalnie i z możliwością zakupu dla kupujących przez Raty - da się ?? czy coś się pozmieniało ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Klikasz "wystaw przedmiot" i na następnej stronie po prawej na dole zaznaczasz mały niebieski odnośnik "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz" - wtedy wystawisz na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów
xxSVENxx
#8 Zapaleniec#

Dzień, dobry.

Podepnę się pod temat, bo też wcześniej nigdy nic nie sprzedawałem..

Chce sprzedać, głośniki - które są nowe, nieużywane, ale nie mam na nie już gwarancji.

I teraz zastanawiam się nad gwarancją, czy mysze coś wypełniać w ustawieniach konta na jej temat, czy mogę pominąć te informacje? Czy Allegro z automatu ustawia jakąś gwarancję, czy po prostu. jeśli w ustawieniach nie podam tam nic to nie ma gwarancji?

Na głośniki nie chce udzielać żadnej gwarancji, ewentualnie jakąś rozruchową - powiedzmy. tydzień czasu.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@xxSVENxx Gwarancja nie jest obowiązkowa, w ogóle nie musisz jej dawać.

Odpowiadasz natomiast za towar z rękojmi. Rękojmię jako osoba prywatna możesz ograniczyć lub wyłączyć.

oznacz moderatorów
xxSVENxx
#8 Zapaleniec#

Ale szybka odpowiedź 🙂 Dzięki wielkie.

SIedzę teraz i szukam gdzie mogę zmienić ustawieni rękojmi.

Mógłbyś mnie naprowadzić gdzie mam szukać tych informacji?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Do informacji o rękojmi służy zakładka Reklamacja, ale tam nie ustawisz okresu krótszego niż jeden rok. Lepiej więc nie wypełniać tej zakładki, tylko gdzieś w treści aukcji poinformować o całkowitym wyłączeniu lub ograniczeniu rękojmi.

oznacz moderatorów
xxSVENxx
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za pomoc.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
dream4you
#7 Wielbiciel#

Dziekuję pieknie 🙂 super 

oznacz moderatorów