anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak stworzyć nowy produkt w katalogu Allegro?

telkom_info_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, wystawiam aukcje w kategorii motoryzacja. Automatycznie aukcja jest łączona z produktem. Jednak nie jest to produkt, który oferuję. Prawidłowego nie ma. 

Jak dodać produkt do katalogu? Nie znalazłem takiej opcji....

Co za geniusz wymyślił automatyczne łączenie ofert z produktem nie dodając opcji dodawania swojego produktu???

MISZCZ

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

sklep-all-in-one
#7 Wielbiciel#

Myślałam, że tylko mnie to spotyka... Chce dodać swój produkt do katalogu - wpisuje wszystkie wymagane parametry dostaje info, że jest okej i że mój produkt został utworzony ale po chwili już go nie ma, produkt jest odłączony od katalogu i tak w kółko, ew. mój produkt jest łączony z innym nie wybranym przeze mnie, przez co wprowadza klienta w błąd i budzi pretensje innych sprzedających i robi się bałagan...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sklep-all-in-one Podaj przykład konkretnej oferty/produktu, o którym piszesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pamiatki-prezent
#1 Nowicjusz#

Witam,

strasznie jest namieszane z tymi katalogami i nic się nie poprawia. Powinno być łatwo a jest zagmatwane.
Mam odrzucone 23 oferty bo do jednego produktu z katalogu mogę przypisać 5 produktów.
Klikam na produkcie "popraw błędy"
i wyskakuje "Nie wystawisz kolejnej oferty z tym produktem. W tej kategorii możesz przyłączyć max 5 ofert do jednego produktu. Znajdź inny produkt w Katalogu lub dodaj nowy."
Potem "Wybierz produkt z katalogu allegro" Ale tego produktu nie ma bo to jest nasz produkt.

I co wtedy mam zrobić ???

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pamiatki-prezent napisz proszę wiadomość za pomocą formularza i podaj szczegółowe informacje na temat tej sytuacji. Jaki to produkt, jakie oferty, jakie kody EAN. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów