anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić wysyłkę do innych krajów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
torcikownia
#3 Debiutant#

Mam problem z ustawieniem wysyłki do innych krajów. W ustawieniach dostawy zaznaczyłam wysyłkę m.in. do Niemiec, kwotę wpisałam raczej prawidłową bo np. do Niemiec mam 12,49 zł (według obecnej stawki promocyjnej), a cały czas wyświetla mi się komunikat: "Zagraniczni kupujący nie zobaczą ofert, w których koszt wysyłki przekracza maksymalną cenę dla danego kraju. Porównaj swoje ceny z sugerowanymi dla danego kraju i zadbaj o to, aby Twoje oferty były widoczne."

Na stronach produktów widać opcję wysyłki do Niemiec, ale kupujący nie może zrobić zamówienia, jeżeli chce zaznaczyć wysyłkę do Niemiec. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
torcikownia
#3 Debiutant#

Czytałam to już kilka razy. Bo od kilku dni z tym walczę i wydaje mi się, że mam ustawione i zaznaczone wszystko zgodnie z tymi linkami, a nadal kupujący nie może zrobić zamówienia

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@torcikownia Sprawdź czy masz ustawione ceny dostawy zgodnie z tą tabelą. Jeśli tak, podaj przykład oferty, której dotyczy zgłaszany przez Ciebie problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
torcikownia
#3 Debiutant#

Ceny ustawione mam dobrze, nawet dzisiaj jeszcze je specjalnie obniżyłam i bez zmian.

Tutaj przykładowa oferta https://allegro.pl/oferta/syrop-glukozowy-1kg-fractal-colors-12601412376
Jak "kliknę" na opcje dostawy widzę, że jest np. do Niemiec, ale jak kupujący zaznaczy u siebie wysyłkę do Niemiec to tej oferty nie widzi (sprawdzałam to na innym koncie).

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@torcikownia Przekazałam tę sprawę do konsultacji. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
torcikownia
#3 Debiutant#

sprawa już się wyjaśniła, nie mam nr EPR przez to do Niemiec nie mogę sprzedawać (nie wiedziałam nawet o tym)

oznacz moderatorów
excessively-frug
#12 Orędownik#

Próbujesz sam dokonać zakupu w ofercie?, bo chyba trzeba być Niemcem żeby kupić z wysyłką do germany.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów
torcikownia
#3 Debiutant#

Sprawdzałam z innego konta. Zresztą jak zaznaczyłam wysyłkę do Niemiec to widziałam oferty innych sprzedawców, ale moich tam nie było, więc to raczej nie w tym problem.

 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@torcikownia 

Jeszcze raz!!!!!!!!!!! Dodany jest EPR?

oznacz moderatorów
torcikownia
#3 Debiutant#

EPR nie, mam dodany BDO

 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@torcikownia 

A EPR dodany?

oznacz moderatorów
torcikownia
#3 Debiutant#

mam dodane BDO

 

oznacz moderatorów
torcikownia
#3 Debiutant#

doczytałam i chyba w tym jest problem

dziękuję

 

oznacz moderatorów