anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić wysyłki w orlen paczka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Perla1845
#8 Zapaleniec#

Nie mogę nadać paczki w orlen paczka .Do oferty dodało mi tą możliwość i po zakupie nie mam nadaj paczkę 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
kostas11
#21 Demiurg#

@Perla1845 a masz konto firmowe 🙂

Jeśli masz konto firmowe, możesz udostępnić w swoich ofertach metody dostawy Allegro ORLEN Paczka:

  • Allegro Odbiór w Punkcie ORLEN Paczka
  • Allegro Automat ORLEN Paczka.

Są one dostępne wyłącznie z opcją płatności z góry.

Przesyłki możesz nadać wyłącznie przez nasze bezpłatne narzędzie Wysyłam z Allegro lub poprzez integrację zewnętrznych narzędzi z API Wysyłam z Allegro (na przykład Baselinker czy Sello).

Gotowe przesyłki możesz przekazać:

  • podczas jednorazowego podjazdu kuriera
  • w automatach paczkowych ORLEN Paczka
  • w punktach nadań ORLEN Paczka.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
Perla1845
#8 Zapaleniec#

Nie mam konta firmowego

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Perla1845 to zostaje Ci ta strona https://nadaj.orlenpaczka.pl/nadaj-paczke-krok1 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Perla1845
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za pomoc 🙂

 

oznacz moderatorów
VivaBeautyShop
#8 Zapaleniec#

Mam konto firmowe i nie mogę wysłać zamówienia przez Allegro na Orlen Paczkomat, chociaż na stronie Allegro i w rozmowie telefonicznej z konsultantem Orlen powiedziali mi, że nie warto podpisywać z nimi umowy na wysyłanie zamówień. Ale bez tej umowy Allegro nie pozwala mi nawet wejść do zakładki Wyślij zamówienie. A potem prosi o podanie logina i hasła. Co z tym zrobić? c943ae64-0827-4059-9b1f-152b509f16bc.jpgc5fb7452-84dc-464f-af0c-a2bbd7d3ec93.jpg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VivaBeautyShop tej przesyłki nie możesz nadać przez nasz system bez własnej umowy, aby było to możliwe dla następnych przesyłek musisz ją zmienić w swoich cennikach na "Allegro Orlen Paczka". Wówczas będziesz mógł nadawać paczki przez Wysyłam z Allegro, bez umowy własnej, bo będziesz rozliczał się z nami. To konkretne zamówienie musisz nadać inną metodą lub na własną rękę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
VivaBeautyShop
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ Czy to powinno wyglądać tak? Wybrane opcje Orlen dostawy, ale w umowach nie wybieramy niczego w Orlen Paczka, tak?06a6a369-c861-446f-a9b0-3f1e068130fe.jpg0edf429f-d549-4748-87fa-0a06c36bb8b3.jpg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VivaBeautyShop nie, tam masz punkty dotyczące umowy własnej. Musisz zaznaczyć opcje rozliczania Allegro Standard, czyli te z którymi rozliczasz się z Allegro i które są nieco wyżej, dokładnie tak jak tutaj: 

Zrzut ekranu 2024-01-11 o 15.19.57.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
VivaBeautyShop
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo! 😁

oznacz moderatorów
VivaBeautyShop
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Sami zapłaciliśmy za dostawę zamówienia przez Orlen Paczkomat i wysłaliśmy 11.01 w dniu zamówienia, a zamówienie zostało już odebrane przez kupującego dzisiaj 15.01. Jednak na stronie zamówień na Allegro nie pokazuje mi danych o wysyłce. Proszę o anulowanie zamówienia jako zrealizowane, aby sklep nie stracił jakości obsługi, a jeśli to możliwe, naliczono dodatkowe punkty za wysłanie zamówienia tego samego dnia.
Pozdrawiam
34d3ec97-27cc-4bfc-9ae4-3b29d38a3939.jpgafb83e60-6b02-4218-bfac-2308142e4b36.jpg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VivaBeautyShop jeśli przekazałaś numer listu przewozowego w terminie, czyli w zadeklarowanym przez Ciebie czasie wysyłki, to wszystko jest w porządku i zamówienie zostanie poprawnie zaliczone do Twoich statystyk sprzedaży. Status, który widzisz ma jedynie funkcję informacyjną, ale nie możemy go anulować, a nie zmienił się, ponieważ nadałaś przesyłkę poza naszym systemami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów