anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć nieaktualne ustawione koszty i sposób wysyłki

jankonieczko
#8 Zapaleniec#

Nie znajduje opcji usunięcia ustawionych nieaktualnych sposobów wysyłki z kosztami.  Jak to zrobić ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#19 Nestor#

@jankonieczko 

Nie da się. Możesz edytować, zmieniać nazwy. Allegro nie chce dać takiej możliwości, bo gdybyś miał podpięty cennik pod ofertę i go usuniesz to oferta przestała by mieć w ogóle cennik. Chcą tego uniknąć.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wchodzisz na swoje ustawienia w metodach dostawy i tam je edytujesz na takie jak chcesz aby były w obecnej chwili. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jankonieczko Allegro nie chce udostępnić takiej możliwości > ja też kiedyś zrobiłem za dużo cenników > edytowałem i zostawiłem na początku listy te aktualne > pozostałym zmieniłem nazwy na z1, z2, z3 itd > wyświetlają się na końcu listy i nie zwracam na nie uwagi.

oznacz moderatorów

108062903
#7 Wielbiciel#

Coraz więcej utrudnień jest stwarzanych dla klientów, widać iż Allegro zatrudnia coraz więcej pracowników którzy są  obligowani do twórczej kreatywności i stąd są wymyślne różne głupoty utrudniające życie i zyski Allegro.

oznacz moderatorów

108062903
#7 Wielbiciel#

Idę wysłać dżeka może trafię dużo milionów wtedy stworzę konkurencje Allegro wykorzystując tylko część dobrych zasad których obecnie jest coraz mniej na Allegro.

oznacz moderatorów