anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć przedmiot ktory jest w archiwum zeby nie pobierano oplaty utrzymaniowej?

miriam158
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@miriam158 pobierają tylko za aktywne i to dopiero po roku jak się nie sprzeda w ciągu roku 

oznacz moderatorów

miriam158
#7 Wielbiciel#

No wlasnie chciałam ja znaleźć i zakończyć bo nawet nie pamiętam że była aktywna...dlatego mi co 10 dni naliczało opłatę..

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@miriam158 za oferty archiwalne nie jest pobierana opłata utrzymaniowa. Jeśli chcesz, możesz ją wskazać, a ja skieruję ją do usunięcia. Dzięki temu nie będzie już widoczna. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

miriam158
#7 Wielbiciel#

Numer oferty 9806616933 sukienka waggon36

Można usunąć..A jak ja będę chciała kiedyś usunąć przedmiot to gdzie mam wejść bo nie umiałam na produkt wejść właśnie z przed 2 lat np..

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@miriam158 z archiwum sama nie usuniesz, a za to że jest w archiwum nie pobierają opłat !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@miriam158 ta oferta nie jest w archiwum, więc opłata utrzymaniowa została naliczona prawidłowo. Możesz zakończyć ofertę w zakładce "mój asortyment". Przy odpowiedniej ofercie kliknij przycisk "akcje" po prawej stronie oraz "zakończ".

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

miriam158
#7 Wielbiciel#

Ja wiem ze po prawej stronie ale ja wogole nie mam tej oferty w zakończonych i trwających jej nie widzę..inne są i je widzę  ta jakby wyparowala a umie  pani ja usunac? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@miriam158 Ta oferta nie jest zakończona. Trwa, więc znajdziesz ją w aktywnych w zakładce wskazanej przez Wiktorię.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów