anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć przesyłkę?

agroskladmaszewo
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam problem ponieważ jakimś sposobem w moim zamówieniu pobraniowym kwota do pobrania wyświetla się 2 złote mniejsza. Chcąc usunąć przesyłkę przycisk nie działa. Jak mam to w takim razie poprawić? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

Irka_
#7 Wielbiciel#

Wkleiłam 2 odpowiedzi wcześniej:

Irka__0-1678794774666.png

 

oznacz moderatorów

Irka_
#7 Wielbiciel#

Na wszelki wypadek cały ekran:

Irka__1-1678794820650.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Irka_ dostałam już potwierdzenie, że ten komunikat jest spowodowany brakiem środków na Twoim koncie prepaid lub nieopłaconej fakturze w Inpost, więc sprawdź dokładnie swoje saldo w Inpost. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Irka_
#7 Wielbiciel#

Konkluzja jest taka, że jeżeli poda się nieprawidłowy gabaryt paczki nie ma możliwości poprawy etykiety ani anulowania i ponownego wystawienia etykiety i trzeba opłacić wysyłkę samodzielnie. Dowiedziałam się tego dopiero po telefonie do InPostu, niestety nie dzięki wsparciu Allegro, dopiero po tym, jak nie pozwoliłam się dalej odsyłać od Annasza do Kajfasza. Dużo samodzielnego dochodzenia do tego, co poszło nie tak. Szkoda czasu i szkoda dodatkowej opłaty. Feedback daję dla użytku osób, które będą miały podobny problem w przyszłości. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Irka_ jest taka możliwość pod warunkiem, że masz uregulowane saldo na umowie własnej z Inpost. Już pierwsza wygenerowana etykieta spowodowała pobranie opłaty, a z uwagi na to, że następna nie mogła być naliczona, nie mogłaś nadać kolejnej przesyłki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Irka_
#7 Wielbiciel#

1. Pierwsza etykieta nie powoduje pobrania opłaty.

2. Nie miałam żadnego nieuregulowanego salda i proszę mi tu nie impuptować jakichś zaległości. Po prostu informujcie ludzi, że muszą zapłacić za przesyłkę zamiast enigmatycznego "popraw błędy".

oznacz moderatorów