anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunac oferty oznaczenie ,,super cena,,?

damian_handel
#8 Zapaleniec#

Mam ogromny problem, dodalem niektore przedmioty do oferty ,,super cena,, przez co cena tych przedmiotow obnizyla sie tak ze musialbym doplacac do zamowien poniewaz klienci widza cene nizsza niz cena hurtowa. Kolejne zamowienie ktore musialem odkrecac. Jak mam je usunac z trj ofert zeby ceny wrocily do normy

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

damian_handel poczytaj regulamin akcji , w której wziąłeś udział . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

damian_handel
#8 Zapaleniec#

Potrzebuje na szybko rozwiazania poniewaz nie mam teraz takiej mozliwosci

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@damian_handel w przypadku oznaczenia "super cena" wybieramy oferty, które są najatrakcyjniejsze na Allegro - mają najniższą cenę i spełniają warunki opisane tutaj. Jeśli nie chcesz aby Twoja konkretna oferta otrzymała takie oznaczenie, możesz po prostu zmienić cenę, wtedy wypadnie z programu. 
Gdybyś nie chciał po prostu brać udziału w tym programie i nawet jeśli Twoja oferta będzie miała najniższą cenę na Allego i będzie spełniała pozostałe warunki nie będziesz chciał, aby otrzymała takie oznaczenie, napisz proszę do nas na adres: strefaokazji_kontakt@allegro.pl.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

damian_handel
#8 Zapaleniec#

To chwila, czy ja dobrze rozumiem? Tak niska cena nie jest spowodowana ,,super cena,, tylko przyczyna moze byc np moj program integracyjny sky shop?

oznacz moderatorów

damian_handel
#8 Zapaleniec#

Problemem z brakiem aktualizacji cen,, poniewaz cena na allegro jest nizsza niz na hurtowni

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@damian_handel czy przypadkiem nie masz na myśli innego programu? Czyli programu Allegro Ceny? Sprawdź proszę w zakładce Moje oferty czy przy ofercie, w której cena została obniżona tak jak piszesz nie ma dopisku Allegro ceny. 
allegro ceny.png
W tym programie obniżamy cenę, ale otrzymujesz od nas wyrówananie. Tutaj szczegóły. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

damian_handel
#8 Zapaleniec#

Rzeczywiscie, produkty byly podpiete pod ,,allegro cena,, ale na przykladzie garnkow ktore byly wystawione u mnie za 669zl klient zaplacil 465 ale roznicy nie mialem w swoich srodkach mozliwych do wyplacenia

oznacz moderatorów

damian_handel
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  i wychodzi na to ze moje wszystkie produkty sa w ,,allegro ceny,, poniewaz kazdy produkt moge z niej usunac.  Dlaczego wiec wszystkie zamówienia przechodziły normalnie a dopiero dzis 2 zamowienia pod rzad sprzedaly sie zestawy garnkow po ,,zanizonej cenie,, jak to mozliwe?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@damian_handel sprawdziłam i w zamówieniu nr. 99c979e0-7908-11ec-9796-3182f2bac01e oferta jest w programie Allegro Ceny, więc powinieneś otrzymać od nas wyrównanie (rozliczamy z Tobą różnicę pomiędzy ceną pierwotną i ceną po obniżce w formie wyrównania, które zmniejszy Twoją należność względem Allegro), ale faktycznie nie widzę takiej informacji na Twoim koncie. 
Wyjaśnię tą sprawę, poproszę Cię o cierpliwość, wrócę tutaj gdy otrzymam odpowiedź!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

damian_handel
#8 Zapaleniec#

Dobrze, dziekuje, bede czekal

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@damian_handel jeżeli chcesz usunąć ten program ze swoich ofert, to wystarczy w zakładce moje oferty kliknąć „akcje” i tam jest „wyklucz z allegro ceny”, a jeżeli masz wszystkie oferty w programie i chcesz je usunąć, to zaznacz w lewym górnym rogu kwadracik i na dole, na zielonym pasku kliknij „udział w allegro ceny”. Jeżeli wszystkie oferty masz w tym programie i ceny są niższe niż w hurtowni to nic nie zarobisz nie mówiąc już o zapłacie za towar, tylko będziesz miał tylko nadpłatę prowizji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@damian_handel wracam z odpowiedzią, przepraszam, że dłużej czekałeś. 
Twoje oferty zgłosiłeś do Programu Prowizja nawet 0,5% - 11.01-25.01, 18 stycznia o godzinie 6:57. Jeżeli chodzi o zakładkę Moje oferty to widziałeś przy wszystkich informację "Allegro Ceny", ponieważ wszystkie oferty możesz z niego wykluczyć. Sprawdziliśmy, że 19 stycznia o 21:51 wypisałeś się z programu Allegro Ceny. 
W ramach programu Prowizja nawet 0,5% tylko jedna oferta (o numerze 11674880321) została sprzedana, ale zamówienie zostało anulowane. 
Czy podczas zgłaszania ofert do Progamu Prowizja nawet 0,5% wpisywałeś ceny w części: "cena w trakcie kampanii"? 
My sami zmieniamy cenę tylko w programie Allegro Ceny, ale różnicę zwracamy na rachunek sprzedającego po sprzedaży.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów