anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak włączyć smart dla sprzedawców ?

ALCkow
#13 Ambasador#

Jak uruchomić smart dla sprzedających ? spełniam wszystkie warunki

5 ocen pozytywnych

przypisane warunki zwrotów

terminowo realizuje zamówienia 

Udostępniłem dostawę przez Allegro paczkomaty inpost i allegro kurier24 inpost

Usługa dalej nie jest dla mnie dostępna

oznacz moderatorów
77 ODPOWIEDZI 77

kostas11
#21 Demiurg#

@package lub jedną formę dostawy i udostępnij numer śledzenia przesyłki w Allegro dla przynajmniej 50% transakcji z ostatnich 30 dni.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

package
#9 Pomysłodawca#

@kostas11 napisałem tylko o pierwszym warunku bo jest łatwiejszy do wdrożenia przy podanej aukcji @12k_pl 

oznacz moderatorów

12k_pl
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie, mam już spełniony warunek 5 komentarzy i nadal nie wskoczył mi smart. Bardzo proszę o pomoc

https://allegro.pl/oferta/kawa-ziarnista-melitta-auslese-500g-ziarno-vending-9145164166

oznacz moderatorów

12k_pl
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@12k_pl  za wysoką ustawiłeś cenę kuriera24 InPost

Wyróżnimy twoje oferty oznaczeniem Allegro Smart! z kurierem, jeśli:

  • spełniasz warunki Allegro Smart!
  • udostępnisz w cenniku dostawy poniższe metody w odpowiednich cenach:
    • dla Pocztex Kurier 48, Allegro Pocztex Kurier 48 - w przedziale od 0,01 zł do 9,90 zł,
    • dla Allegro miniKurier24 InPost - w przedziale od 0,01 zł do 10,95 zł,
    • dla Allegro Kurier24 InPost, Kurier InPost, Pocztex Kurier24, Kurier DPD, Allegro Kurier DPD, Kurier DHL, Kurier FedEx, Kurier GLS, Kurier TNT Express, Kurier UPS, X-press Couriers - w przedziale od 0,01 zł do 12,99 zł.
_____________
Kama
oznacz moderatorów

12k_pl
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc, już jest! 🙂
Mam dodatkowe pytanie odnośnie finansowania przesyłek. Wiem, że co do paczkomatu to dostaje płatność tylko za towar i wysyłkę w managerze paczek inpost mam gratis (mam nadzieję, że się nie mylę).
A jak wygląda dostawa kurier 24 inpost? 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@12k_pl  dostajesz od Allegro 8 zł, resztę dopłacasz przygotowując etykietę 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

global-tec
#8 Zapaleniec#

Hej! Czy mogłby mnie tez ktoś uświadomić dlaczego nie aktywuje mi się allegro smart na moim koncie sprzedawcy? dzieki :))

oznacz moderatorów

Metalmedia
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Czy SAMRT włączy się natychmiast po poprawnym ustawieniu? U mnie nie działa jak an razie. Mam ustawione cenniki dla wybranych produktów, np. 

https://allegro.pl/oferta/automatyczne-otwieranie-bagaznika-sprezyna-19x115-9464631008

oznacz moderatorów

package
#9 Pomysłodawca#

Tak automatycznie ,ale warunkiem jest posiadanie 98 % poparcia wśród kupujących. Widzę, że masz trochę mniej

oznacz moderatorów

Metalmedia
#7 Wielbiciel#

Pytanie którą ocenę bierze Allegro, bo obok tej w statystykach, gdzie podają o możliwości uczestnictwa w SMART mamy podane 98,7% (to chyba wynik ostatnich 30 dni), natomiast po wejściu na aukcje pokazuje chyba historyczny, który jest trochę niższy.

oznacz moderatorów

marcin__czajka
#9 Pomysłodawca#

Ważna jest ocena roczna, więc musisz popracować nad opiniami, albo poprosić dotychczasowych klientów o zmianę opinii.

oznacz moderatorów

Metalmedia
#7 Wielbiciel#

roczna to na na aukcji czy może ta w statystykach obok której piszą o SMART?

Mam coś takiego:

Oceny od kupujących
Polecenia od kupujących:98,9%
Zazwyczaj zapewniasz dobre doświadczenie swoim klientom, ale możesz jeszcze je poprawić. Kliknij w znak zapytania i sprawdź, jak to zrobić.
oznacz moderatorów

marcin__czajka
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

package
#9 Pomysłodawca#

Witam ponownie.

Zniknął mi Smart na koncie. Wiem,że to przez ujęcie jednej oceny/minął okres 12 mcy/. Od dzisiaj mam ponownie pięć wymaganych ocen, a Smart nie powrócił. Sprawdźcie konto czy czegoś brakuje.Dzięki. Dotyczy konta 2PATCH np: 

 

Allegro-oferta 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@package   Sprawdź w cennikach czy na pewno masz zaznaczone Allegro Paczkomaty Inpost . Paczkomaty Inpost wypadły ze Smarta.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

package
#9 Pomysłodawca#

Wszystkie opcje dostawy mam z przedrostkiem Allegro

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@package  Jeśli numery przesyłek uzupełniasz jak należy ( musi być 50 % ), to może po prostu trzeba chwilę poczekać aż smart wskoczy. Jeśli nie to pytaj Allegro, w czym rzecz.

_____________
Kama
oznacz moderatorów