anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Jak wpłacić pieniądze na allegro finanse?

#7 Wielbiciel#

Witam, jak wpłacić pieniądze na allegro finanse? nie chodzi mi o wpłacenie na  "rachunki i rozliczenia z allegro", musze zwrócic kupującemu pieniądze, a pieniądze już wypłaciłam na konto bankowe, jak je z powrotem tam umiejscowić?

Highlighted

Odp.: Jak wpłacić pieniądze na allegro finanse?

#16 Inspirator#

@Rooksi nie da się, trzeba coś sprzedać 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#19 Nestor#

@Rooksi To pytanie powtarza się tu wielokrotnie. Odp brzmi : nie możesz. Nie ma takiej opcji. Jedyna możliwość zwrotu to bezpośrednio na konto Kupującego.

@_HolaOla_ @cloudcloud To chyba trzeba dopisać do listy TO DO

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@Rooksi  Na allegro finanse nie da się wpłacić pieniędzy. W tej chwili to jedynie możesz poprosić kupującego o podanie nr konta do zwrotu wpłaty

Endrju
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@Rooksi Dokładnie tak jak napisali @pinsplash oraz @a_brod. Jeśli chcesz wykonać zwrot pieniędzy dla kupującego, możesz go wykonać bezpośrednio na jego rachunek bankowy. 

@pinsplash Słuszna uwaga, będziemy działać, aby ta funkcja, pojawiła się na tej liście tak szybko, jak tylko to możlwie. 

Ola
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Jak wpłacić pieniądze na allegro finanse?

#7 Wielbiciel#

Należy pamiętać o tym, że jeżeli klient zapłacił przez Allegro Finanse a zwrotu dokona się bezpośrednio na konto klienta to nie otrzyma się zwrotu prowizji.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#1 Nowicjusz#

To nie ma możliwości wysłania dowodu wykonanego przelewu z konta do konta klienta? 
To chyba jakiś żart!!

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#1 Nowicjusz#

To absurd, to prawda. Ja sprzedaje bardzo małe ilości, a jakiś typek zamówił ode mnie chyba z 15 przedmiotów i od razu wszystkie anulował. Za jeden zapłacił i akurat zadziała się wypłata automatyczna i też go anulował i teraz chce zwrotu pieniędzy. Ja sprzedaje średnio coś raz na miesiąc więc nie mam jak mu zwrócić środków bezpośrednio z allegro, a nie widzi mi się płacić allegro za to że przez 20 lat nie potrafili wypracować sensownej procedury. Także klient dostanie zwrot dopiero jak coś następnego sprzedam.

Odpowiedz
Ładowanie...