anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić produkt z wieloma rozmiarami ?

tanie-leginsy
#8 Zapaleniec#

Witam

Przeglądając oferty Allegro zauważyłem, że część sprzedawców ma wystawiony jeden produkt ale o różnych rozmiarach przez co liczba sprzedanych przedmiotów sumuje się i pokazywana jest wyżej w wyszukiwarce Allegro

Przykład: 

https://allegro.pl/oferta/pizama-meska-bawelniana-klasyczna-kieszenie-letnia-spodenki-krotka-xl-szar...1.png2.png

 

 

 

U mnie natomiast każdy rozmiar jest oddzielnym produktem i nie sumowana jest liczba sprzedanych sztuk:

https://allegro.pl/oferta/pizama-meska-komplet-super-wzory-duzy-wybor-l-14779948531?fromVariant=1477...

3.png

 

 

W jaki sposób połączyć wszystkie rozmiary w jeden produkt tak aby liczba sprzedanych szuk się sumowała?

Proszę o odpowiedź @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

tanie-leginsy
#8 Zapaleniec#

Nie chodzi o ofertę wielowariantową. Ta jest stworzona.
Chodzi o to aby jeden pod jeden produkt podpiąć kilka rozmiarów - tak jak to widać na pierwszych zdjęciach. Wtedy sumowane są liczby sprzedanych rzeczy dla danego produktu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tanie-leginsy Przepraszam Cię za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałam informację, że oceny wystawiane są oddzielnie do każdego z rozmiarów w produkcie. Natomiast przez grupę ofertową są one sumowane z wszystkich rozmiarów.

Poprzeglądaj każdy z rozmiarów, zobaczysz, że ilość 22 się nie zmieni a w produkcie już tak. (odpowiadam na podstawie oferty 14779932318) 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

tanie-leginsy
#8 Zapaleniec#

N tak o tym właśnie piszę, że w mojej ofercie 14779932318 liczba sprzedanych sztuk w grupie ofertowej sumuje się a w produkcie nie - każdy rozmiar to inny produkt

Natomiast w tej pierwszej ofercie - nr 15795408245 liczba sprzedanych sztuk sumuje sie zarowno w grupie ofertowej jak i w produkcie - 50 szt sprzedanych na ten moment. ( zaznayczlem to w kółeczku na zdjęciu )

I stąd pytanie jak to zrobić aby w produkcie suma sprzedanych sztuk sumowała się z wszyskich rozmiarów jak w ofertcie nr 15795408245  ??

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tanie-leginsy Otrzymałam informację, że różnica wynika z formy wariantów. Pierwszy to wariant produktowy i dla niego bierzemy dane z produktu, a drugi to wariant ofertowy, dlatego sztuki sumują się ze wszystkich rozmiarów. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów